Путін може втратити контроль: Фейгін пояснив, чим загрожує Росії оголошення мобілізації

Російська влада розглядає можливість загальної мобілізації лише як крайню міру. Оголошення про таке рішення стане для Кремля визнанням поразки у війні проти України, передають Патріоти України.

Таку заяву зробив російський правозахисник Марк Фейгін в ефірі YouTube-каналу "И Грянул Грэм". За його словами, втрати армії РФ зростуть після того, як Україна отримає достатню кількість важкого озброєння. Фейгін вважає, що за таких умов рішення про мобілізацію запустить у Росії такі процеси, які Кремль уже не зможе контролювати.

"Намагатися мобілізувати міську урбанізовану молодь – це небезпечно. Як їх перевірити, наскільки вони лояльні? Чи воюватимуть, чи поведуть себе непередбачено? Чи витримає Росія економічно відхід годувальників із сімей на війну? Історичний досвід – саме мобілізація призвела до революції у лютому 1917 року", – каже Фейгін.

Був на зв'язку з РФ вісім років: У Харкові знайшли ще одного коригувальника (фото)

понеділок, 15 серпень 2022, 22:28

Чергового коригувальника затримали у Харкові. Його перевіряла як порушника комендантської голини. І не дарма. Про це повідомив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, передають Патріоти України. "Патрульні перев...

Закликав захопити Одесу, Харків та Миколаїв: Поліція затримали 56-річного одесита

понеділок, 15 серпень 2022, 22:14

Правоохоронці затримали одесита, який підтримував повномасштабну війну росії проти України. 56-річний чоловік закликав росіян захопити Одесу, Харків та Миколаїв. Проросійськи налаштованого чоловіка викрили співробітники Одеського районного управління п...