"Путін може збирати сили для повітряного нападу на країни НАТО": У Альянсі оцінили поточний стан ЗС РФ

Президент Росії Володимир Путін може заощаджувати військову та вогневу міць з повітря для нападу на держави НАТО. Про це йдеться в аналітичному звіті Оборонного коледжу НАТО "Російські збройні сили після України: придушені, але не знищені", повідомляють Патріоти України із посиланням на Newsweek.

У звіті обговорюється поточний стан російських збройних сил в умовах війни в Україні і те, чи є достатньо сил для подальшого нападу на країни Північноатлантичного альянсу. Згідно з ним, попри втрати, які російська армія зазнала у живій силі, бронетехніці, літаках та артилерійському озброєнні, Росія не використала весь свій військовий потенціал у війні з Україною.

Зокрема, не було наказу про загальну мобілізацію, що зберігає здатність брати участь, за необхідності, в операціях проти НАТО. Також на війні в Україні Росія доволі обмежено використовує авіацію, застосовує більш старі та менш точні системи озброєнь. "Офіційний російський наратив майже завжди має оборонний характер, але суть підходу Москви полягає у зміні статус-кво. У цьому контексті є можливість нападу на країну НАТО", - йдеться у доповіді.

Звіт вийшов на тлі війни між Росією та Україною та припущень багатьох офіційних осіб про те, що Кремль може не зупинитися на Україні, а перейти до нападу на країни НАТО.

До депортації українських дітей Кремль залучив мотоциклетні банди – посол США

неділя, 3 грудень 2023, 23:40

Білорусь бере участь у депортації українських дітей, а до незаконного вивезення залучають недержавні організації. Про це розповіла пані посол США з особливих доручень Бет Ван Шаак під час конференції у Торонто, передають Патріоти України. «Ми маємо інф...

Якщо Путіна не зупинити в Україні, він повернеться за "добавкою" – голова МЗС Великої Британії

неділя, 3 грудень 2023, 22:43

Якщо російського диктатора Володимира Путіна не зупинити в Україні, то він "повернеться за добавкою" і вчинить нову агресію. Про це заявив міністр закордонних справ Великої Британії і експрем'єр Девід Кемерон, передають Патріоти України з посиланням на...