Путін на Місяці: Москва вирішила вразити світ проектом з побудови космоплану

"Роскосмос", що не в змозі підтримувати навіть свої технології 1970-80-х, націлився на "прорив". З іншого боку, якщо колеги по ВПК закладають авіаносці, крейсера, криголами з неясною перспективою, чому б і собі не "освоїти" десятків мільярдів на дурняк

Рогозін затіяви чергову авантюру в умовах посткарантинних наслідків для економіки РФ. Так підкорювачі космосу Путіна в "Роскосмосі" приступили до розробки пілотованого орбітального літака для польотів до космічних станцій. Про це повідомив голова держкорпорації Дмитро Рогозін, зазначають Патріоти України.

"Зараз розвиток пілотованої програми пов'язаний зі створенням космопланів. Ви знаєте, що і США проводять випробування, таку роботу ведуть. У нас є задумка по новому пілотованому кораблю в інтересах орбітальної станції такого ж плану", - сказав Рогозін в ефірі радіостанції "Комсомольская правда ".

"Це нова робота, і "Росксомос" і наш головний науковий інститут ЦНДІМАШ приступають до цієї роботи, це дуже перспективна тема", - додав він.
"Буран" перед пешим та останнім стартом
Рогозін нагадав про створення у СРСР багаторазовоого космічного корабля "Буран", для якого не було знайдено застосування. "Те, що було створено нашими великими дідами, воно випередило час, але зараз цей час приходить", - зазначив він.

Нагадаємо, орбітальний літак, до якого відносяться і космоплани і космольоти, поєднує в собі властивості літака і космічного корабля. Апарати даного типу здатні здійснювати горизонтальну посадку, а також виконувати польоти в атмосфері, використовуючи підйомну силу.

Космічне командування ВПС США запустило 17 травня 2020 року на орбіту американський безпілотний космоліт X-37B. Його довжина становить близько 9 метрів, а розмах крил - 4,5 метра. Літак 2010 року здійснив уже п'ять успішних польотів для виконання на орбіті секретних експериментів в інтересах ВПС США.

X-37B після чергової місії
Варто зазначити, що "Роскосмос" має фінансові та технологічні проблеми. У грудні 2017 року помічник президента Росії Андрій Бєлоусов назвав держкорпорацію такою, що "ні фіга не заробляє". А на початку 2019 року колишній прем'єр-міністр Дмитро Медведєв закликав "Роскосмос" припинити "базікати, куди ми полетимо в 2030 році", менше говорити і більше робити. В даний час загальне боргове навантаження підприємств "Роскосмосу" перевищує 200 млрд рублів ($2,6 млрд).

Хіти тижня. Сотні протестувальників захопили і підпалили будівлю парламенту

субота, 28 листопад 2020, 0:35

Президент відреагував на демонстрації через повідомлення в своїх соціальних мережах. Сотні протестувальників захопили Конгрес Гватемали в цю суботу і підпалили кілька кімнат всередині. Депутатів всередині будівлі парламенту не було, передають Патріоти ...

"Підступний Держдеп" знає все: США розкрили чисельність російських найманців в Лівії

субота, 28 листопад 2020, 0:21

Пріоритетними завданнями групи Вагнера в Лівії є оборона Сирта, авіабази Аль-Джуфра і оборонної лінії між двома цими пунктами. Стали відомі подробиці масштабної операції в охопленій громадянською війною Лівії, зокрема чисельність «російських найманців»...