Путін "на підхваті": Використання двійника глави Кремля вийшло на новий рівень, - ЗМІ


Здоров'я російського диктатора Володимира Путіна має тенденцію до погіршення, тому на публічних заходах в РФ все частіше будуть використовувати двійника. Про це пише Telegram-канал Генерал СВР, який нібито веде колишній генерал Служби зовнішньої розвідки (СЗР) РФ, передають Патріоти України.

Зазначається, що використання двійника Путіна вийшло на новий рівень. Зокрема, 13 січня господар Кремля "був у не характерній для себе ролі "на підхваті" у свого дублера, який під час відвідин Уфи брав участь у всіх заходах як президент Росії".

"Путін був готовий змінити двійника, якби раптом стало ясно, що дублер не справляється. Але "двійка", так у вузькому колі називають співробітника ФСО, який майстерно зображає президента Росії Володимира Путіна, впорався на "відмінно", - йдеться у повідомленні.

За даними каналу, в Уфі двійник Путіна відвідав церемонію прощання з першим президентом Республіки Башкортостан Муртазою Рахімовим.

"Дублер непогано відіграв сумний вигляд Путіна і, поклавши квіти, попрощався з покійним, повну інформацію про якого вивчав всього за день до цього. Найменше Путін хвилювався за дублера, коли той зустрічався з главою Республіки Башкортостан Радієм Хабіровим. Двійник має досвід зустрічей в якості президента Росії з главами суб'єктів РФ і всі вони проходили без проблем (...) Найбільше Путін переживав за "випадкову" зустріч з телевізійною групою біля трапа літака і був готовий, у разі якщо двійник не впорається, брати участь у повторному записі короткого інтерв'ю. Але все пройшло успішно. Дублер президента, хоч і з запинками і з деякими невластивими президенту нюансами, провів досить непоганий ефір, який було вирішено залишити в такому вигляді й подивитися, як подібне "з'їсть" глядач", - пише генерал СЗР. Путіну і близькому оточенню цей досвід сподобався, незабаром дублер буде все частіше з'являтися в якості президента, резюмували на каналі.

Окупанти змінюють напрямки своїх ударів: Представник ГУР Міноборони розповів, що стає головною ціллю для атак

середа, 22 березень 2023, 23:52

Ворог переорієнтовує напрямки для завдавання ракетних ударів по Україні. Енергетична інфраструктура залишиться під прицілом. Водночас головною ціллю стають військові об'єкти, а також концентрація військ ЗСУ і логістика. Про це в інтерв'ю розповів засту...

Майор, капітан і "вагнерівці": Офіцер ЗСУ розповів про свіжі втрати РФ (фото)

середа, 22 березень 2023, 23:15

На українській землі ліквідовувано ще низку російських окупантів, у тому числі знищений майор-"мобік" Дім Сундуков та капітан Рушан Тагаєв, повідомляють Патріоти України. "Вантажем 200" також стали два члени російської приватної військової компанії "Ва...