Путін наказав офіційно ввести російські війська в ОРДЛО

Так Путін "підтримуватиме мир".

Правитель країни-агресорки Володимир Путін доручив ввести війська на території окупованих районів Донецької та Луганської області, повідомляють Патріоти України з посиланням на указ Путіна.

Як зазначається, Путін у своїх указах про визнання "ЛДНР" доручив міноборони РФ забезпечити "функції підтримки миру" російськими військовими на території псевдореспублік.

Договори Російської Федерації з терористичними квазідержавними утвореннями “ДНР” та “ЛНР” передбачають спільну оборону сторін.

У тексті угод про співпрацю йдеться про те, Росія укладе окремі угоди з терористами “ДНР” та “ЛНР” про військове співробітництво, спільні зусилля з охорони кордонів та подвійне громадянство.

Крім того, угоди Росії з “ДНР” та “ЛНР” дають право використовувати військову інфраструктуру та військові бази на території один одного й передбачають спільну охорону кордонів окупованого Донбасу

Угоди РФ з терористами “ДНР” та “ЛНР” укладено на 10 років.

Крім того, Росія вживатиме заходів для підтримки фінансової та банківської систем квазіреспублік “ДНР і “ЛНР”, виходячи з того, що платіжний засіб там – російський рубль.

Як відомо, президент Російської Федерації Володимир Путін визнав “незалежність” так званих “ЛНР” та “ДНР”.

До слова, Міністерство закордонних справ України заявило, що в разі визнання незаконних утворень в ОРДЛО, Росія нестиме повну відповідальність за руйнування Мінських домовленостей і процесу мирного врегулювання збройного конфлікту на сході України.

Крім того, п’ятий президент України і лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко заявив, що схвалення проєкту постанови про визнання незалежності “Л/ДНР” у Держдумі РФ свідчить про вихід Росії з Мінських домовленостей, а тому Україна може зробити те саме.

Ходила додому й погрожувала: Колишня поліцейська змушувала колег працювати на окупантів (фото)

неділя, 29 січень 2023, 12:45

Співробітниця відділу поліції № 1 Чугуївського РУП ГУНП в Харківській області вступила до лав псевдоправоохоронного органу та обійняла посаду "и. о. обязанности начальника отдела по делам несовершеннолетних", повідомляють Патріоти України. "При цьому з...

Батальйон "Дубай" вибудовує нейтралітет: ОПЗЖісти Королевська з чоловіком, котрі кинули Медведчука, написали заяви на складання мандатів нардепів – ЗМІ

неділя, 29 січень 2023, 12:35

Народні депутати Наталія Королевська та її чоловік Юрій Солод написали заяви на складання мандатів народних депутатів. Про це повідомляє 'Українська правда' з посиланням на джерело у парламенті та в колишній фракції ОПЗЖ. Королевська та Солод, які були...