Путін наказав помирати, але не здаватися: Російський президент вніс зміни в положення про прапор ВМФ РФ

Російський президент Володимир Путін підписав указ, який вводить нове положення про військово-морський прапор Росії. Про це в п'ятницю повідомляє ТАСС, передають Патріоти України.

Документ закріплює історичні традиції радянських і російських військових моряків, який сформувалися за 325 років існування російського Військово-морського флоту і прописані в Корабельному статуті ВМФ.
У затвердженому положенні йдеться, що "кораблі за жодних обставин не спускають військово-морський прапор перед противником". Згідно з документом, кожен член екіпажу корабля зобов'язаний "самовіддано і мужньо захищати військово-морський прапор в бою і не допускати його захоплення супротивником". Там також наголошується, що полотнище прапора, збите в бою, негайно замінюється іншим. Для цього в місці, визначеному наказом командира корабля, зберігаються запасні полотнища.
"У виняткових випадках при безпосередній небезпеці захоплення військово-морського прапора противником і відсутності реальної можливості його захисту і порятунку військово-морський прапор підлягає знищенню за наказом командира корабля", - йдеться також у документі.
Повідомляється, що також врахована і "давня традиція" російського флоту - називати нові бойові кораблі в честь героїчно загиблих. З метою збереження і розвитку історичних традицій військово-морські прапори кораблів, які відзначилися при захисті Вітчизни і виключених зі складу флоту, можуть зберігатися на кораблях як реліквії в місці, встановленому командиром корабля.
Також в документі уточнені поняття гвардійського орденського військово-морського прапора і гвардійського орденського військово-морського прапора ордена св. Георгія. Передбачаються також деякі зміни на полотнище Андріївського прапора. Наприклад, раніше зображення нагород корабля поміщалися в лівому верхньому кутку прапора. А за новими правилами вони займуть місце в його центральній частині, при цьому висота знака ордена або орденів збільшиться до третини ширини прапора.

Не дослухалась до "найвеличнішого лідера сучасності": "Слуга народу" вижене із фракції нардепку Буймістер

понеділок, 18 жовтень 2021, 20:42

Фракція "Слуга народу" на своєму засіданні вирішила виключити нардепку Людмилу Буймістер зі свого складу. Про це розповіла речниця фракції Юлія Палійчук, зазначають Патріоти України. "Було ухвалене рішення ініціювати процедуру виключення Людмили Буйміс...

Нардеп похизувався браконьєрськими снастями і величезним уловом (фотофакти)

понеділок, 18 жовтень 2021, 20:36

Народний депутат від партії “Батьківщина” Вадим Івченко опублікував в соцмережі фото, на яких хизується рибою, впійманою за допомогою браконьєрського “драча”, повідомляють Патріоти України з посиланням на Telegam-канал “AP news”. Політик похвалився чим...