"Путін намагається відтворити відомий метод Жукова": Яковенко пояснив, чому Росія приречена на ганебну поразку в війну

Російський опозиційний політик в еміграції, соціолог Ігор Яковенко зауважив, якщо розглядати історичні аналогії, то поки що не було "Сталінградської битви", вона ще попереду. Таку думку він висловив в етері "Еспресо", передають Патріоти України.

"Путін намагається відтворити відомий метод Жукова – закидати противника людськими тілами, сприймати людей як гарматне м’ясо. Але є відмінність, яка кардинально відрізняє від ситуації Другої світової, – тоді було зрозуміло, за що люди йдуть помирати, бо ворог був на рідній землі. Сьогодні намагаються пояснити, говорити про те, що ми воюємо з НАТО, з Україною, що Україна напала б, якби ми перші не напали", - прокоментував російський опозиційний політик.

Ігор Яковенко зазначив, що у РФ від мобілізації втричі більше тікають, ніж йдуть до військкоматів, тому що попри всю істеричну пропаганду всі розуміють, що українські танки не йдуть до Москви, натівські солдати не топчуть міста Росії. Очевидно, що ніхто на Росію не нападав, будь-хто може визирнути у вікно чи вийти на вулицю й побачити, що там нема ні натівського, ні українського солдата. Відповідно, мотивів, заради чого йти воювати, є лише два: примусова мобілізація і гроші.

"Уявити собі, що за допомогою грошей Сталін відправляв би людей на фронт, неможливо. Оскільки ситуація дзеркальна, путінський фашизм виконує роль Третього рейху, то все це порівняння стає абсолютно неможливим. Тактика закидання тілами залишається такою самою, але з однією суттєвою відмінністю. По-перше, у сталінського СРСР було набагато більше ресурсів і були ті ж союзники, які сьогодні допомагають Україні. Усе дзеркально змінилося – не хтось напав на Росію, а Росія напала на Україну. Не Росії допомагають Велика Британія, США, Франція та інші, а саме противнику Росії, противнику Путіна, всі допомагають Україні. Ленд-ліз ухвалений на користь України, а не Росії.

Ця дзеркальна ситуація прирікає путінську Росію до поразки. "Сталінградської битви", якщо розглядати історичні аналогії, поки що не було, вона ще попереду. Ця "Сталінградська битва", коли російсько-фашистські війська буде знищено, відбудеться тоді, коли Україна отримає натівське озброєння й перейде в наступ. Сподіваюся, це станеться цієї весни", - сказав Яковенко.

Жителям Ростова не до сміху: У небі над містом пролунав потужний вибух (відео)

субота, 1 квітень 2023, 23:43

Увечері в суботу, 1 квітня, з різних районів російського міста Ростова-на-Дону і навіть сусіднього Новочеркаська надходили повідомлення від людей, яких налякав звук схожий на потужний вибух у небі. Ударну хвилю відчули мешканців деяких будинків, у прип...

"Мені дали бактеріологічну зброю": Екснамісник Лаври не хотів одягати е-браслет (відео)

субота, 1 квітень 2023, 23:29

Після обрання екснаміснику Лаври, митрополиту УПЦ МП Павлу (Лебідю) запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту священнослужитель заявив, що йому не можна одягати електронний браслет стеження через проблеми зі здоров'ям. Про це Павло заявляв у залі ...