"Путін, наскільки я розумію, відмовився зробити собі вакцинацію", - російський політик

Президент Росії давно сам себе ізолював, а пандемія коронавірусу тільки посилила його самоізоляцію.
Альфред Кох. Фото: соцмережі.

У президента Росії Володимира Путіна значно змінене інформаційне поле, оскільки він уже протягом багатьох років спілкується з дуже обмеженим колом осіб. Про це заявив колишній віцепрем'єр-міністр Російської Федерації Альфред Кох, який нині живе в Німеччині, в ефірі програми "БАЦМАН" головної редакторки інтернет-видання "ГОРДОН" Олесі Бацман, передають Патріоти України.

"Окрім того, що ця людина вже 20 років керує країною беззмінно, його коло спілкування у зв'язку з тим, що він сам себе самоізолював, і досі, як я розумію, ця самоізоляція триває у зв'язку з коронавірусом... Адже він, наскільки я розумію, відмовився зробити собі вакцинацію, незважаючи на те, що його донька зробила щеплення. Він відмовився. Тому коли в людини дуже сильно змінене інформаційне поле, коли, як ви знаєте, вона не користується інтернетом, усе спілкування із зовнішнім світом, інформація про те, що відбувається у світі, іде записочками в течках...," – сказав він.

За словами Коха, Путін спілкується з дуже обмеженим колом осіб. "Тому мені дуже важко оцінити ступінь адекватності Путіна. Можливо, у цих записочках об'єктивна й чітка інформація без прикрас, а можливо, там така картина світу, у якій він займає місце одразу слідом за Богом або замість Бога. Тому мені дуже важко уявити собі, як поведеться Путін у ситуації з Білоруссю, тому що я не знаю, що в нього взагалі в голові відбувається останні п'ять-шість років. У принципі, я й до цього якось не дуже розумів, а зараз я взагалі не розумію, що в нього в голові відбувається", – уточнив Кох.

На запитання, чи діє Путін, принаймні останніми роками, урозріз зі здоровим глуздом і логікою, російський ексвіцепрем'єр відповів так: "Згідно зі здоровим глуздом і логікою, і навіть деяким почуттям самоповаги, і турботою про себе, про дітей, про країну, Путін уже 2012 року не мав балотуватися на посаду президента. Тому те, що він робить уже після цього... От він 2008 року пішов, став прем'єром, мав досидіти – і 2012 року просто піти на пенсію, грубо кажучи. А це якраз йому було 60 років".

Джерело: Гордон

Проти скреп: США провели секретні навчання у Німеччині

субота, 24 жовтень 2020, 18:26

Під час навчання було відпрацьовано об’єднання союзних держав на суші, морі, повітрі, кібер- і космічному просторі у разі конфлікту. Як зазначається, тренування Austere Challenge 2021 тривало протягом тижня. За словами директора по навчаннях та оцінці ...

COVID-19 підкрався непомітно: У Віталія Кличка виявили коронавірус

субота, 24 жовтень 2020, 18:12

Мер Києва заявив, що продовжить працювати віддалено. У суботу, 24 жовтня, київський міський голова Віталій Кличко отримав позитивний тест на COVID-19. Про це столичний мер повідомив на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України. "Коронавірус п...