"Путін навряд чи зважиться просуватися вглиб України", - американський військовий

Американські військові інструктори працюють безпосередньо в Україні, в тому числі в зоні, близькій до лінії фронту.

Ерік Теллант. Фото: соцмережі.

Президент країни-агресора Росії Володимир Путін навряд чи зважиться на захоплення Північно-Кримського каналу або нових територій на сході України, але в разі ескалації він зіткнеться з ризиком прямого зіткнення з військовими НАТО. Про це в інтерв'ю заявив колишній сержант армії США і фахівець з безпеки Асоціації американської національної розвідки Ерік Теллант, передають Патріоти України.

"Я спостерігаю заморожений конфлікт навколо Криму вже п'ять років, і по моїй особистій оцінці, тут не очікується якоїсь радикальної ескалації. Путін навряд чи зважиться просуватися вглиб України. По-перше, за ці роки українська армія стала набагато сильніше, а по- друге, українці тісно взаємодіють з військовим персоналом США та інших країн НАТО, особливо на сході країни", - зазначив він.
За його словами, американські військові інструктори працюють безпосередньо в Україні, в тому числі в зоні, близькій до лінії фронту. "Я не думаю, що Путін зважиться на ризик, який може загрожувати йому прямим зіткненням з військовими НАТО. Навіть в разі, якщо мова йде не про регулярні війська, а тільки про військових інструкторів, вбивство будь-якого американського солдата спричинить катастрофічні наслідки для Росії. Тому я не очікую нових атак від російських військ з боку Донбасу, принаймні, в найближчому майбутньому", - додав Теллант.
Джерело: Крим.Реалії

З архіву ПУ. "Главная ошибка Майдана: не дочистили, когда можно было. Слишком наивными все еще были", - Арестович

неділя, 24 січень 2021, 0:35

Серед недочищених виявився і колишній "кат Майдану", а нині заступник голови ОПУ Олег Татаров, котрому автор цього посту через рік після публікації гаряче тисне руку при зустрічах на Банковій. "Политические задачи Путина, Зеленского и Авакова, Медведчу...

Українські зброярі представили мультикаліберну платформу "КалашНаш" (фото)

неділя, 24 січень 2021, 0:32

Українське підприємство Завод «Маяк» представило мультикаліберну платформу «КалашНаш». Про це повідомляє пресцентр Заводу «Маяк», інформують Патріоти України. «З метою переходу експлуатантів платформи АК на використання провідних світових патронів, роз...