Путін не досяг в Україні жодної цілі. Мобілізація в РФ нічого не дасть, - польський генерал

Путін не досяг в Україні жодної цілі. Мобілізація в РФ нічого не дасть, – польський генерал

Президент РФ Володимир Путін, не домігшись жодного успіху у війні проти України, на параді 9 травня може оголосити, що захоплені території за період ведення кампанії й були цілями Кремля. Таку думку висловив польський генерал, колишній командувач сухопутних військ Вальдемар Скшипчак, передають Патріоти України.

Військовий зазначив, що російська пропаганда може оголосити все що завгодно, і "навіть із поразки, яку вона зазнає в Україні, зробити перемогу".

Скшипчак переконаний, що росіяни приймуть подібні фейки за чисту монету і "будуть вірити Путіну, проте насправді їм нічого оголошувати, оскільки вони програють в Україні".

"Ймовірно, 9 травня Путін заявить, що території, які вони змогли захопити за період війни в Україні, і були цілями кремля. І це нібито перемога, хоча всім зрозуміло, що він не досягнув в Україні жодних цілей під час своєї так званої воєнної операції", - сказав польський генерал.

Він вказує, що в армії РФ немає сил на окупацію значних територій України, оскільки ЗСУ дають ворогові гідну відсіч. "Проблема Путіна полягає в тому, що російська армія вже не має боєздатного війська. Отже, він може оголосити часткову або повну мобілізацію, аби посилити військовий контингент, який вже перебуває в Україні", - допускає Скшипчак, додавши, що в оперативному плані така мобілізація нічого РФ не дасть, оскільки свіжі сили зможуть потрапити на фронт тільки через кілька тижнів.

"Очевидно, в Росії побоюються, що Україна - отримуючи багато військової техніки із Заходу і створюючи нові військові підрозділи - поступово почне витісняти російську армію. Час зараз грає на Україну, і його треба використати", - говорить він.

На "концерті кобзона" знов аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 9 лютого

четвер, 9 лютий 2023, 8:36

Загальні бойові втрати Росії на ранок 9 лютого становлять понад 135 010 осіб. За минулу добу лави "200-х" поповнили ще понад 910 окупантів, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України у Facebook. Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 09.0...

На росії нова "бавовна": Губернатор Брянської області заявив про дві хвилі повітряних атак українських безпілотників

четвер, 9 лютий 2023, 8:32

Вночі на 9 лютого та вранці в Брянській області Росії пролунали вибухи. Губернатор області Олександр Богомаз заявив про роботу ППО по безпілотниках. Про це сказав губернатор Брянської області. Нібито всі дев’ять дронів були збиті. Про тип БПЛА не уточн...