Путін не досяг в Україні жодної цілі. Мобілізація в РФ нічого не дасть, - польський генерал

Путін не досяг в Україні жодної цілі. Мобілізація в РФ нічого не дасть, – польський генерал

Президент РФ Володимир Путін, не домігшись жодного успіху у війні проти України, на параді 9 травня може оголосити, що захоплені території за період ведення кампанії й були цілями Кремля. Таку думку висловив польський генерал, колишній командувач сухопутних військ Вальдемар Скшипчак, передають Патріоти України.

Військовий зазначив, що російська пропаганда може оголосити все що завгодно, і "навіть із поразки, яку вона зазнає в Україні, зробити перемогу".

Скшипчак переконаний, що росіяни приймуть подібні фейки за чисту монету і "будуть вірити Путіну, проте насправді їм нічого оголошувати, оскільки вони програють в Україні".

"Ймовірно, 9 травня Путін заявить, що території, які вони змогли захопити за період війни в Україні, і були цілями кремля. І це нібито перемога, хоча всім зрозуміло, що він не досягнув в Україні жодних цілей під час своєї так званої воєнної операції", - сказав польський генерал.

Він вказує, що в армії РФ немає сил на окупацію значних територій України, оскільки ЗСУ дають ворогові гідну відсіч. "Проблема Путіна полягає в тому, що російська армія вже не має боєздатного війська. Отже, він може оголосити часткову або повну мобілізацію, аби посилити військовий контингент, який вже перебуває в Україні", - допускає Скшипчак, додавши, що в оперативному плані така мобілізація нічого РФ не дасть, оскільки свіжі сили зможуть потрапити на фронт тільки через кілька тижнів.

"Очевидно, в Росії побоюються, що Україна - отримуючи багато військової техніки із Заходу і створюючи нові військові підрозділи - поступово почне витісняти російську армію. Час зараз грає на Україну, і його треба використати", - говорить він.

Поставки ракет HARM в Україну стали такими ж вбивчими як HIMARS, - Бутусов

понеділок, 8 серпень 2022, 20:27

"ЗСУ застосували проти російських радарів ППО новітні американські протирадіолокаційні ракети AGM-88 HARM, у мережі викладені фотографії уламків, зроблені на російських позиціях. Судячи з того, що уламки ракети належать до хвостової частини, а місце вл...

На Запоріжжі російські окупанти обстріляли автобус із біженцями – ЗМІ

понеділок, 8 серпень 2022, 20:20

У Запорізькій області автобус із переселенцями потрапив під ворожий артобстріл. Про це повідомляє РІА-Мелітополь.