Путін не міняє планів: Експерт пояснив, чи вистачить Росії мобілізаційного ресурсу для нового повномасштабного наступу

Росія вже немає ресурсу, щоб проводити масштабні наступальні дії. Зараз окупанти намагаються активізувати наступальні дії на Донецькому плацдармі. Про це "24 каналу" розповів військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко, передають Патріоти України.

Експерт зазначив, що мобілізаційний ресурс сьогоднішньої Росії складає приблизно 100 тисяч людей на місяць. Коваленко припустив, якщо в Росії розпочнеться в репресивному форматі масштабна мобілізація, влада зможе мобілізовувати приблизно 100 тисяч людей на місяць. 50% від цієї кількості відразу піде на "компенсацію" втрат.

"Решта 50% мобілізованих підуть на гарантію того, що вони на наступний місяць, також зможуть "компенсувати" втрати. Тому влада буде або пробувати підвищувати свої мобілізаційні можливості, або росіянам взагалі немає на що розраховувати, якщо вони планують епічні бойові дії", – вважає експерт.

Він також підкреслив, що Росія вже немає ресурсу, щоб проводити масштабні наступальні дії. "Хоча хтось говорить: "так вони ж просуваються". Так, вони просуваються, але на початку війни у них були плани "взяти Київ з 3 дні", а зараз – "взяти Бахмут до березня". Від 160 ракетних ударів на добу по території України до 30 – 50 ракет через кожні 2 тижні. Ось це треба розуміти", – резюмував Олександр Коваленко.

Українці можуть отримати від міжнародних організацій до 7 тис. грн допомоги: Хто претендує та як оформити

п’ятниця, 24 березень 2023, 10:56

Українські внутрішньо переміщені особи (ВПО) можуть отримати допомогу від кількох міжнародних організацій. Наприклад, французька гуманітарна організація ACTED виплачує переселенцям по 6600 грн. Про те, від яких організацій можуть отримати кошти українс...

У кума Путіна нові проблеми: Суд арештував "приховані" активи дружини Медведчука на колосальну суму

п’ятниця, 24 березень 2023, 10:47

Суд арештував "приховані" активи дружини колишнього нардепа Віктора Медведчука Оксани Марченко на понад 440 мільйонів гривень, передають Патріоти України. "За матеріалами Служби безпеки суд арештував чергові активи Оксани Марченко, яка підозрюється у ф...