"Путін не може зазнати поразки!": Соловйов влаштував істерику через домовленості Зеленського і Байдена

ійський пропагандист Володимир Соловйов почав погрожувати США ядерною зброєю в разі передачі Україні систем залпового вогню. Він вважає, що США все-таки передадуть Україні потрібну зброю для перемоги над Росією, передають Патріоти України.

"Путін не може зазнати поразки. І в цьому велика проблема. Тому що, вибачте, ядерна держава і йде весь час це підвищення ставок. І тепер США намагаються максимально затягнути проксі-війну з Росією, в Білому домі весь час розглядається можливість передачі Києву систем залпового вогню, Зеленський їх вимолює", - Соловйов. Пропагандист вважає, що отримавши системи залпового вогню, Україна може завдавати ударів по містах РФ.

"Байден же розуміє, що якщо в зоні ураження виявляться Російські АЕС, якщо завдано буде удар по наших містах з великою кількістю там жертв, то ми ж можемо взагалі по-іншому розглянути цю всю ситуацію. Ми можемо сказати: американську зброю ви поставили, ви винні і можемо завдати удару по центрах прийняття рішення, нам буде наплювати на 5 статтю чи ні", - розлючено заявив Соловйов.

Вдалося уникнути нової "мирної угоди": Піонтковський назвав ключову дату російсько-української війни

понеділок, 27 червень 2022, 23:23

Однією з найважливіших дат у російсько-українській війні було 16 червня. Тоді Україна могла б зазнати своєрідної поразки, якби погодилася на мирну угоду з агресором. Про це на стрімі 24 каналу розповів російський публіцист Андрій Піонтковський в розмов...

​"Ай-яй-яй, як же ж так!": Соловйов в істериці через конфіскацію російських активів в Канаді

понеділок, 27 червень 2022, 23:14

"Ай-яй-яй, як же ж так - як вони могли схвалити конфіскацію активів окупанта на користь України після сьогоднішнього розбомбленого дитячого садочка і пораненої дівчинки?! Абсолютно ж жодних підстав! Натуральне пограбування! Так світ ще й почне утримува...