Путін не очікував на такі санкції: Російські еліти залишили без ботоксу, а обсяги промисловості впали

У Росії еліта розгублена: через санкції в косметичних клініках закінчується ботокс. Постраждала не лише індустрія краси. Обсяги виробництва впали у різних сферах: від авіації до машинобудування, передають Патріоти України.

Про це у своїй статті написав оглядач The Guardian Філіп Інман. "Санкції зачепила багатьох аспектів життя в Росії, але один конкретний недолік збентежив багату еліту: у косметичних клініках закінчується ботокс", – написав він.

Імпорт ботоксу скоротився втричі до 74 500 одиниць у період із січня по березень порівняно з тим самим періодом минулого року після того, як один західний виробник припинив експорт до Росії. "В той час як індустрія краси є маленьким гвинтиком в машині, рішення західних союзників розірвати фінансові та торговельні зв'язки з Росією призвело до економіки країни у глибоку рецесію, при цьому ОЕСР прогнозує 10-відсотковий спад цього року", – пише видання.

"Санкції перевершили очікування більшості людей, а також очікування Путіна", – каже Тім Еш, експерт з Росії з аналітичного центру Chatham House. "Самосанкції з боку таких компаній, як McDonald's, також вдарили по російській економіці: близько 1000 великих підприємств пішли з країни, коли цього не було необхідності. Їх не було в жодному списку санкцій".

Обсяг виробництва в галузях від авіації до автомобілебудування впав. У травні кількість автомобілів, проданих Росією, впала на 83% порівняно з попереднім місяцем, до 24 тисяч. Високотехнологічні верстати та складні компоненти, необхідні для роботи великих ІТ-систем у великих містах Росії, надходять із країн, що активно підтримують режим санкцій.

Черговий злочин кривавої Москви: Росія мобілізує кримських татар і кидає їх у найгарячіші точки

четвер, 29 вересень 2022, 8:05

Генштаб ЗСУ повідомляє, що окупанти отримали вказівку першочергово мобілізувати у Криму кримських татар і відправляти райони найбільш інтенсивного ведення бойових дій. "Відомо про відправлення 27 вересня із Севастополя до Херсонської області двох тисяч...

Своїх не кидають? У мережі показали тіла ліквідованих окупантів, які з поля бою не забрали командири РФ

четвер, 29 вересень 2022, 7:58

Російські командири повсюдно кидають тіла своїх солдатів. Тож "прибирати" за окупантами доводиться українським воїнам, передають Патріоти України. . Журналіст Юрій Бутусовпоказав, як бійці полку "Азов" у Запорізькій області засипали вапном тіла вбитих...