Путін не оголосить мобілізацію, навіть якщо ЗСУ перетнуть кордон з РФ, - дипломат Безсмертний

пломат Роман Безсмертний вважає, що Путін не буде оголошувати загальну мобілізацію в Росії за жодних обставин Таку думку він висловив в етері телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.

"Вже стало очевидним, що такий інструмент, як загальна мобілізація, Путін не використає, навіть якщо Збройні сили України перетнуть кордон з Російською Федерацією. Тобто така концепція ведення війни, яка обрана Кремлем, не передбачає такого кроку. І це цілком зрозуміло, оскільки ми маємо справу з дикою особою, яка виросла та вихована за інструментами КДБ та ФСБ", - пояснив Безсмертний.

Дипломат пояснив, як має діяти влада України на тлі новин про можливу мобілізацію в Росії. "Українське керівництво має зосередитись на силовому компоненті й дбати про ситуацію на фронті та про забезпечення Збройних сил України. Бо весь цей ґвалт, який піднімають Пасічник та Пушилін, повʼязаний лише з тим, що вони відчувають фінал усім цим "республікам". Світ і Україна всі ці 8 років дозволяли існування цих "республік" лише тому, що не можуть поводитися так само як росіяни", - додав він.

Дмитро Снєгирьов про те, чим закінчиться наступ московитів у лютому та на що розраховує пуйло

неділя, 5 лютий 2023, 14:17

01:20 Ситуація в Донецькій та Луганських областях . 27:05 Запорізький напрям . 28:23 Херсонський напрям . 30:10 На чому базуються бажання московитів до березня захопити увесь Донбас . 33:50 Військові таланти Пуйла: на чому грунтуються його укази

Планував "розвіятися": Стали відомі подробиці щодо "страти" російського неонациста Мангушева

неділя, 5 лютий 2023, 14:15

Стали відомі подробиці "страти" націоналіста Ігоря Мангушева (позивний "Берег"). Крім самого терориста постраждала його автівка, інформують Патріоти України. Як повідомляє проект "ВЧК-ОГПУ" з посиланням на інформоване джерело, у п'ятницю він поїхав до ...