Путін не повідомив про плани розпочати повномасштабну війну проти України навіть Лаврова, - Грозєв


Головний розслідувач міжнародної групи Bellingcat Христо Грозєв вважає, що оточення глави РФ Володимира Путіна не знало про його намір розв'язати повномасштабну війну проти України. У такі плани диктатор не посвятив навіть своїх найближчих політичних соратників, наприклад, міністра закордонних справ Сергія Лаврова, передають Патріоти України.

Про це болгарський журналіст розповів в інтерв'ю засновнику видання "Гордон" Дмитру Гордону. Воно доступне на YouTube. Грозєв посилається на слова джерела, яке близько знайоме з донькою глави МЗС РФ – Катериною Лавровою, і почуло таку інформацію саме від неї.

"Що навіть Лавров до кінця вірив, що це буде щось на кшталт погроз війни, але реально стосуватиметься лише "ДНР" і "ЛНР". Він сам був шокований, коли дізнався, що це буде справжня війна", – зазначив розслідувач.

Він вважає, що через це російські публічні особи часто "виглядають непереконливо", коли намагаються коментувати щось про нинішню війну.

"Тому таке обличчя в Пєскова (Дмитра, прессекретаря лідера РФ. – Ред.). Дуже складно назвати це одухотвореним обличчям і що він сам вірить у те, що говорить. Такого ми раніше не бачили. Але, на жаль, еліта дуже боїться", – висловив переконання Грозєв.

На думку журналіста-розслідувача, економічна, олігархічна еліта країни-агресора поки не готова виступити проти Путіна, хоча сама його поставила на це місце. "Тобто вони повинні розуміти свою силу, але чомусь досі її не розуміють", – констатував Христо Грозєв.

В Москві вже тріумфували історичну угоду: Сербія відмовилася розміщати у себе російську військову базу. Натомість в тій самій локації запрацює центр військового підготовки з НАТО – ЗМІ

понеділок, 15 серпень 2022, 21:41

Вашингтон і Белград на базі Південь розвиватимуть Головний центр навчання армії Сербії за стандартами НАТО, стверджують джерела. Сербія відмовилася від розміщення російської військової бази на території країни. Натомість Белград розширить співпрацю з Н...

"Йому можуть навіть виділити якийсь загін, але...": Піонтковський спрогнозував, чим закінчиться історія з Гіркіним

понеділок, 15 серпень 2022, 21:29

Колишній ватажок бойовиків на Донбасі Гіркін прагне взяти участь у війні росії проти України. За останньою інформацією, він перебрався з Криму до Херсонської області. Про це розповів російський публіцист Андрій Піонтковський, передають Патріоти України...