"Путін не розуміє слів": Сенатор США закликав НАТО відправити кораблі до Чорного моря

США мають допомогти Україні протистояти агресії Росії та її президента Володимира Путіна, тому Пентагон і НАТО повинні надіслати кораблі до Чорного моря і надати українцям нові види озброєння. З таким закликом виступив сенатор-республіканець Джон Баррассо під час ефіру на каналі NBC, повідомляють Патріоти України.

Путін не розуміє слова, він розуміє дії. Путін поважає силу і територію. Слова для нього небагато значать, а от дії – так. Вважаю, ми маємо робити більше, – сказав сенатор.

Він закликав США і країни НАТО направити кораблі до Чорного моря. За його словами, такі дії продемонструють народу України підтримку з боку американців, а також покажуть Росії, що потрібно дотримуватись міжнародного права.

Баррассо також закликав Сполучені Штати надати Україні зброю для протиповітряної оборони, та для оборони проти нападів з моря.

"Ми надали їм протитанкову зброю, маємо надати їм протиповітряну зброю, а також зброю, щоб протистояти нападу кораблів", – заявив він.

Республіканець підкреслив, що для того, аби зупинити Путіна має бути потужне стримування, адже "він хитрий, агресивний, знаходить слабкі місця і використовує їх". "Путін не зупиниться доки його не зупинять. Він чує запах страху", – відзначив сенатор.

"Еще один бессмысленный "золотой батон" вдобавок к Януковичу и его шайке без надобности": У Роcії пояснили, чому Путін не кинеться рятувати кума Медведчука

неділя, 16 травень 2021, 9:12

"Путин печалится по поводу своего кума Медведчука. На главу политсовета "Оппозиционной платформы - За жизнь" и его соратника Козака в Украине завели уголовку по подозрению в госизмене и расхищении национальных ресурсов в Крыму. Козак своевременно уехал...

З архіву ПУ. "Квартал" Зеленського рулить: Сивохо звинуватив українську армію в мародерстві на Донбасі

неділя, 16 травень 2021, 9:00

Колишній радник секретаря РНБО України Сергій Сивохо заявив, що українські воїни на Донбасі нібито причетні до мародерства покинутих переселенцями будинків. Про це одіозний висуванець Зеленського розповів в інтерв'ю журналістці Олесі Бацман, додавши, щ...