Путін не ризикне використовувати ядерну зброю проти України: Волкер пояснив чому

Президент РФ Володимир Путін не застосує ядерну зброю у війні проти України, оскільки знає, що буде рішуча і швидка відповідь НАТО. Про це розповів американський дипломат, колишній спецпредставник Державного департаменту США По Україні Курт Волкер, повідомляє ТСН, передають Патріоти України.

За його словами, у разі застосування такої зброї, Росія перестане існувати. "Ми повинні не допускати жодних ризиків. Навіть якщо це буде 2%, це вже забагато. Ніхто не хоче мати справу з ядерною війною. Якщо Путін застосує стратегічну зброю, з боку Заходу, НАТО буде рішучою і швидкою відповіддю і Росії не буде", - наголосив Волкер.

Він додав, що знищувати захоплені території РФ також немає сенсу. "Що стосується тактичної зброї і можливості її застосування, вони можуть її застосувати згідно з їх військовою доктриною, коли нападають на їхню країну, і вони програють, тоді вони застосують її без питань, але виникає питання, якщо вони захоплюють територію, то який сенс потім від цієї території, якщо потім вона не придатна ні до чого", - пояснив дипломат.

Волкер упевнений, що навіть у разі такого наказу, російські командири не стануть його виконувати. "Ніхто не буде спостерігати, як у сучасному світі використання ядерної зброї стає нормою життя. Байден і Остін неодноразово попереджали, що якщо буде застосовано ядерну зброю, це призведе до відповіді з боку НАТО. Це росіяни знають, тому нічого не робитимуть. Третя причина, російські військові, розуміючи всі наслідки, не зроблять цього. Путін розуміючи, що йому можуть не підкоритися, не буде віддавати такі накази, які порушать ланцюжок командування. Хоча шанси і невеликі, але ми повинні бути готові і підкреслювати, що це викличе узгоджену військову відповідь", - підсумував дипломат.

Щоб лишити українців без світла: Стало відомо, скільки витратила Росія на масовану ракетну атаку України 5 грудня

вівторок, 6 грудень 2022, 15:56

Росія випустила 5 грудня по Україні різні типи ракет на загальну суму в 400-500 млн дол. Про це свідчать підрахунки Forbes, передають Патріоти України. Так, видання посилається на інформацію Командування Повітряних сил про те, що окупанти під час масов...

"Без результату не повертайтеся": У Москві двірників змусили ночами розносити повістки

вівторок, 6 грудень 2022, 15:52

У Москві до тотальної мобілізації росіян приваблюють навіть двірників. Зокрема, співробітникам ДБК "Житловик" наказано розносити повістки до військкомату по Ломоносівському району, передають Патріоти України. Про це повідомили російські ЗМІ, визнані у ...