Путін не шкодує грошей на вбивства: За минулі вихідні війська РФ випустили по Україні ракет на $200 млн

Протягом останніх вихідних червня, 25-26 червня, країна-агресор Росія випустила по українським містам від 60 до 80 далекобійних ракет. Їхня загальна вартість може сягати близько $200 млн. Приблизні підрахунки зробило видання Forbes. Ракети по Україні запускали з території Білорусі та РФ, передають Патріоти України.

Як зазначається, росіяни в ці дні використовували майже всю номенклатуру, що була задіяна в ході війни – "Точка-У", Х-22, "Онікс", "Іскандер", "Калібр" та Х-101. Найбільше ракет окупанти випустили по Житомирській області – близько 30, 10 ракет збили сили ППО.

По Чернігівщині прилетіло 20 ракет, також росіяни стріляли по Києву та області, Хмельниччині, Львівщині, Миколаєву, Харкову та Дніпропетровщині.

Зокрема по українській столиці, як розповів речник Командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, окупанти випустили ракети Х-101, вартість яких Forbes оцінює у $50-80 млн.

Для розрахунку вартості російських ракет видання використовувало такі оцінки: вартість ракети Х-101 – $13 млн, "Калібр" – $6,5 млн, "Іскандер" – $3 млн, "Онікс" – $1,25 млн, Х-22 – $1 млн, "Точка-У" – $0,3 млн.

"У деяких випадках невідомими залишаються кількість випущених ракет або їх розподіл за типами. З огляду на це неможливо визначити загальну вартість російських ракет, які випустили по Україні за вихідні. За оцінкою Forbes, вона може становити від $150 млн до $220 млн", – сказано у матеріалі.

Радіаційне ураження внаслідок аварії на ЗАЕС можуть отримати близько мільйона людей, і не лише в Україні, - експерт

п’ятниця, 12 серпень 2022, 15:30

У випадку спровокованої російськими терористами аварії на Запорізькій атомній енергостанції радіація забруднить територію площею 2 млн км кв. При цьому ураження різного ступеня отримають понад мільйон людей, і не лише в Україні. Про це розповіла голова...

Земля бетоном: ЗСУ ліквідували ватажка "ДНР" і засновника російської весни-2014 у Горловці Крикуленка

п’ятниця, 12 серпень 2022, 15:24

ЗСУ ліквідували ватажка "ДНР", який був засновником "російської весни-2014" у Горловці Донецької області Юрія Крикуленка. Про це повідомляє видання Gorlovka.ua, передають Патріоти України. За даними видання, українська артилерія високоточним ударом влу...