Путін не відмовився від ідеї захоплення більшої частини України, - американська розвідка

Президент Росії Володимир Путін, як і раніше, хоче захопити більшу частину України. Високопоставлений представник американської розвідки заявив, що наразі картина залишається "досить похмурою". Директор Національної розвідки заявив на конференції Міністерства торгівлі Авріл Хейнс переконаний, що Путін досі панує захопити більшу частину України, передають Патріоти України.

Зараз спецслужби США бачать 3 сценарії розвитку подій

Авріл Хейнс сказав, що спецслужби США бачать три можливі сценарії в найближчій перспективі. Найімовірнішим них є завзятий конфлікт, в якому російські сили досягають лише поступових успіхів, але не прориву до мети Путіна.

Інші сценарії включають великий прорив Росії й успіх України в стабілізації лінії фронту при одночасному досягненні невеликих успіхів, можливо, поблизу міста Херсона та інших районів на Півдні України. "Ми, як і раніше, перебуваємо в становищі, коли ми дивимося на президента Путіна і думаємо, що в нього фактично ті самі політичні цілі, що й у нас раніше, а саме, що він хоче захопити більшу частину України", – сказав Хейнс. За його словами, "картина залишається досить похмурою".

"Побачимо більш суттєві результати": Експерт пояснив, яка зброя допомагає ЗСУ помножити плани ворога на нуль

вівторок, 3 жовтень 2023, 17:44

Український військово-промисловий комплекс виробляє зброю вітчизняного виробництва, здатну знищувати об'єкти на території держави-терориста. За допомогою БПЛА та безекіпажних надводних човнів українські війська можуть помножити плани ворога на нуль, пе...

24-річна дочка Кадирова стане віцепрем'єркою Чечні. Їй також присвоїли звання "народної артистки"

вівторок, 3 жовтень 2023, 17:35

24-річна дочка кремлівської маріонетки в Чечні Рамзана Кадирова Айшат Кадирова стане віцепрем'єркою із соціальних питань. Про це сам Кадиров повідомив у Telegram-каналі, передають Патріоти України. Кандидатуру Кадирової висунув голова парламенту Чечні ...