Путін не відмовився від плану повного захоплення України: США дізналися, що задумав кривавий "фюрер"

Російський диктатор Володимир Путін, попри численні поразки на фронті, не відмовився від плану повної окупації України. За американськими даними, Путін чекає на виснаження Збройних сил України і втому союзників. Про це на брифінгу повідомив заступник міністра оборони США Колін Каль, йдеться на сайті відомства, передають Патріоти України.

"Наскільки можемо судити з наявної у нас інформації, Путін не відмовився від своїх загальних стратегічних цілей із захоплення більшої частини України, повалення влади, повернення України до складу нової російської імперії. Що він зробив, це подовжив терміни на знак визнання того, що він відхиляється від плану", – сказав Каль.

Представник оборонного відомства США пояснив, що Путін чекає, коли українці втомляться, і тоді посилить новий наступ. Щодо Європи, то "фюрер" вичікує, коли європейці втомляться від високих цін на енергоносії.

Не стосуються питання харчування: Резніков прокоментував оголошення підозри екс-посадовцям Міноборони

неділя, 5 лютий 2023, 22:14

Міністр оборони Олексій Резніков прокоментував інформацію про оголошення підозри колишнім посадовцям міністерства. Про це він сказав на прес-конференції, передають Патріоти України. Коментуючи справи щодо Богдана Хмельницького та В'ячеслава Шаповалова,...

"Був вкрай ефективний щодо комунікації з партнерами": В Офісі президента прокоментували ймовірність відставки Резнікова

неділя, 5 лютий 2023, 21:45

Радник керівника офісу президента Михайло Подоляк прокоментував імовірність відставки міністра оборони Олексія Резнікова, зазначивши вкрай ефективну роботу міністра з іноземними партнерами щодо постачання озброєння Україні. Про це Подоляк сказав в ефір...