
Якби не запеклий спротив українців домаганням Росії контролювати Чорне море, Молдова, Румунія, Туреччина та Болгарія вже відчули б на собі російську загрозу. Таку заяву зробила посол Сполучених Штатів Америки в Україні Бріджит Брінк під час промови на Чорноморському безпековому форумі, передають Патріоти України.
"Ми бачимо Одесу, за яку весь український народ не припиняє боротися, попри намагання Росії взяти під контроль Чорне море. Росія — це найбільша загроза не лише для України, а й для Молдови, Румунії, Туреччини та Болгарії. І якби РФ мала успіх в Україні — ці країни б також зіткнулися з імперіалістичним та руйнівним сусідом", – заявила пані посол.
Брінк зауважила: США знають, що росіяни майже кожного дня атакують Одесу дронами та ракетами. Головною темою міжнародного Black Sea Security Forum, який проходить в Одесі 14-16 червня, стало обговорення безпекової ситуації в Чорноморському регіоні.
У неділю, 21 червня, в особистому Telegram-каналі мера Москви Сергія Собяніна раптом з'явилися заклики перекидати кошти на Збройні сили України і гасла "Слава Україні", передають Патріоти України. . Пізно ввечері на каналі почали поширюватися масово п...
Фахівці української військової розвідки ГУР під покровом ночі на засекреченому складі здійснюють збирання та підготовку до запуску безпілотних літальних апаратів далекої дії «Лютий». Ці керовані штучним інтелектом дрони-камікадзе здатні транспортувати ...