
Якби не запеклий спротив українців домаганням Росії контролювати Чорне море, Молдова, Румунія, Туреччина та Болгарія вже відчули б на собі російську загрозу. Таку заяву зробила посол Сполучених Штатів Америки в Україні Бріджит Брінк під час промови на Чорноморському безпековому форумі, передають Патріоти України.
"Ми бачимо Одесу, за яку весь український народ не припиняє боротися, попри намагання Росії взяти під контроль Чорне море. Росія — це найбільша загроза не лише для України, а й для Молдови, Румунії, Туреччини та Болгарії. І якби РФ мала успіх в Україні — ці країни б також зіткнулися з імперіалістичним та руйнівним сусідом", – заявила пані посол.
Брінк зауважила: США знають, що росіяни майже кожного дня атакують Одесу дронами та ракетами. Головною темою міжнародного Black Sea Security Forum, який проходить в Одесі 14-16 червня, стало обговорення безпекової ситуації в Чорноморському регіоні.
Польські розробники провели успішні випробування нового далекобійного безпілотника Striker в умовах українського полігону. Апарат здатний вражати цілі на відстані до тисячі кілометрів від точки запуску, Патріоти України з посиланням на портал Мілітарн...
Президент збройового холдингу Beretta П'єтро Гуссаллі Беретта керував російською компанією "Русский Орел" у 2022 році. Зараз їхню зброю активно використовують військові РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Insider. За даними журналістів, ...