Путін невдоволений кумом: Експерт оцінив ступінь реального впливу Медведчука

В українському парламенті не знайдеться достатньої кількості голосів, щоб прийняти потрібні Кремлю законопроекти.

Врегулювати конфлікт на Донбасі, спираючись на Мінські домовленості, Україні, швидше за все, не вдасться. «Мінськ» в редакції лютого 2015 року в даний час виглядає тупиком через позицію про особливий статус, яку Росія вимагає закріпити на постійній основі в Конституції України. Так вважає експерт Українського інституту аналізу та менеджменту політики Володимир Воля, передають Патріоти України.

На думку аналітика, в глухому куті якраз знаходиться Росія, яка постійно наполягає на тому, що альтернативи «Мінську» немає. Але в українському парламенті не знайдеться достатньої кількості голосів, щоб прийняти потрібні Кремлю законопроекти.
Партія Віктора Медведчука, кума президента РФ Володимира Путіна, не може отримати потрібну кількість голосів, щоб впливати на прийняття рішень в Раді. Воля підкреслює, що без електорату анексованого Криму та окупованого Донбасу, «Опозиційна платформа - «За життя» не має можливостей впливати на прийняття законів, які необхідні для реалізації цього особливого статусу, на якому наполягає Росія.

«За особливий статус для Донбасу можна спробувати проголосувати, але без виборців ОРДЛО і виборців Криму це зробити неможливо», - вважає Воля.

Джерело: Факты

З архіву ПУ. "Мне не интересно мнение пед*растической обезьяны, сбежавшей в Италию, а итальянскую беду пересиживающей в России", - Уткін смачно розмазав топ-пропагандиста Кремля

понеділок, 12 квітень 2021, 23:30

"А, это тот Василий Уткин, которому давно необходима профессиональная психиатрическая помощь? И вы хотите, чтобы мы комментировали то, что говорит этот глубоко больной несчастный человек? Да вы посмотрите, как он выглядит. Ему нужна помощь, он выглядит...