Путін обговорив Україну під час привітання Лукашенка із Днем ​​народження

Глава Кремля привітав самопроголошеного президента Білорусі й обговорив із ним так звану "спецоперацію".

Президент Росії Володимир Путін обговорив війну в Україні під час дзвінка з нагоди Дня народження самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка. Про це повідомив сайт Кремля.
"Під час телефонної розмови Володимир Путін тепло привітав президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка із Днем народження. Обговорено деякі актуальні теми двостороннього порядку денного, а також ситуація в Україні", – йдеться у повідомленні.
Путін принагідно надіслав Лукашенку вітальну телеграму. У ній глава правлячого режиму РФ заявив, що розраховує "на продовження конструктивного діалогу і тісної спільної роботи з нарощування двосторонньої співпраці у всіх сферах, а також на подальший розвиток інтеграції у рамках Союзної держави".
Зазначимо, що Лукашенку виповнилося 68 років.

Пентагон оприлюднив, скільки коштів витратив на військову допомогу Україні

вівторок, 21 березень 2023, 2:00

З початку роботи чинної адміністрації президента США Джо Байдена обсяг військової допомоги Україні перевищив $33 млрд. Про це йдеться в заяві Вашингтону. . Як випливає з документу оборонного відомства, загалом Вашингтон надав Києву понад $33,2 млрд. ...

"Формула "можемо повторити" - це їхня смерть": В'ятрович розповів, що поховає режим Путіна

вівторок, 21 березень 2023, 1:00

Історик, народний депутат України, колишній голова Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович вважає, що головна "мантра" росіян "можемо повторити" стане причиною смерті режиму російського диктатора Володимира Путіна і його самого, передають П...