Путін оголосив анексію окупованих територій України: Що сказав диктатор

Президент РФ Володимир Путін оголосив анексію окупованих територій Україні. Він підписав договір про так званий "вступ до складу Росії нових територій", йдеться про Донецьку, Луганську, Запорізьку та Херсонську області., передають Патріоти України.

Росія анексує чотири регіони України

Про анексію українських територій Путін оголосив одразу у вступному слові.

"Шановні громадяни Росії, громадяни Донецької та Луганської "народних республік", жителі Запорізької та Херсонської областей… відбулися "референдуми", їх підсумки підбито, результати відомі, люди свій вибір зробили. Сьогодні ми підписуємо договори про прийняття до складу Росії "Донецької народної республіки", "Луганської народної республіки", Запорізької області та Херсонської області", - заявив він.

Він також висловив упевненість, що Федеральні збори підтримають створення "чотирьох нових суб'єктів Російської Федерації".

Маніпуляція Статутом ООН

Путін також назвав приєднання нових територій нібито невід'ємних правом їхнього населення, "закріпленим у першій статті Статуту ООН".

"Де прямо сказано про принцип рівноправності та самовизначення народів. Це право засноване на історичній єдності, в ім'я якої перемагали покоління наших предків", - додав він.

У своїй промові Путін згадав "російські подвиги за часів Новоросії".

Жителі анексованих територій стають "громадянами Росії"

"Хочу, щоб мене почула київська влада і ... на Заході. Щоб це запам'ятали всі - люди, які живуть у Луганську та Донецьку, Херсоні та Запоріжжі стають нашими громадянами назавжди", - зазначив російський президент.

Звернення до України

Путін також заявив про готовність до переговорів, але не обговорюватиме статус нових анексованих територій.

"Ми закликаємо київський режим негайно припинити вогонь, всі бойові дії і повернутися за стіл переговорів. Ми до цього готові, про це неодноразово було сказано. Але вибір народу в Донецьку, Луганську, Запоріжжі, Херсоні обговорювати не будемо, його зроблено. Росія його не зрадить", - заявив він.

Погрози та "шлях до миру"

За його словами, офіційний Київ має ставитись до "вільного волевиявлення" на окупованих територіях з повагою.

"І ніяк інакше. Тільки таким може бути шлях до миру. Ми захищатимемо нашу землю всіма наявними у нас силами та засобами", - додав Путін.

Що відомо про виступ Путіна

Показову публічну анексію сьогодні у Кремлі назначено на 15:00. Церемонію заплановано в Георгіївській залі на 15:00 за київським часом.

На заході присутні і представники окупаційної влади окупованих територій, які Кремль вирішив анексувати, а також депутати Держдуми та інші гості.

Відомо, що на Красній площі Москви вже змонтували сцену для мітингу з написом "Донецьк, Луганськ, Херсон, Запоріжжя - Росія".

Пропагандистські гасла вивісили, ймовірно, для "об'ємного виступу Путіна", про який раніше і говорив його прес-секретар Дмитро Пєсков.

Як проходить процедура анексії?

Варто зазначити, що процедура анексії чотирьох областей України (під контролем України нині перебуває значна частина території Донецької та Запорізької областей та невелика частина Херсонської) пройде як це було у 2014 році з Кримом.

Тобто вишиковується така послідовність дій:

1. Визнання "незалежності" територій: стосовно так званих "ЛНР" і "ДНР", то Росія зробила це ще 21 лютого 2022 року, а сьогодні вночі Путін визнав і псевдонезалежність Запорізької та Херсонської областей.

2. Ватажки окупованих територій передають Путіну так звані "пропозиції" щодо входження до складу РФ". Цей крок окупанти вже виконали - сьогодні стало відомо, що глава Кремля повідомив Держдуму РФ про пропозиції "ДНР", "ЛНР", Запорізької та Херсонської областей про прийняття їх до складу Росії.

3. Розробка проекти міжнародних договорів про "прийняття у РФ територій та утворення нових суб'єктів". Після чого Путін має схвалити їх.

4. Глава Кремля підписує окремий "договір" з кожним представником окупаційної влади в "ЛНР", "ДНР", Запорізької та Херсонської областей, а після цього вносить проект конституційного закону про ухвалення нових територій.

5. Ці договори направляють до Конституційного суду РФ "на перевірку відповідності конституції РФ", потім же їх має ратифікувати російська Держдума та Радфед.

Переговори між Україною та РФ нанівець

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський раніше попередив Кремль, що проведення так званих "референдумів" на тимчасово окупованих територіях та "входження їх до складу РФ" взагалі зведуть на нівець дипломатичне врегулювання ситуації.

"Ракети добра": У РФ заявили, що завдають масованого удару по Україні з "гуманітарними цілями"

понеділок, 5 грудень 2022, 19:28

У країні-агресорі РФ видали чергову цинічну заяву про ракетні удари по об'єктах інфраструктури України. Зокрема, ексчлен Держдуми Сергій Марков заявив, що окупанти завдають масованого удару по Україні з "гуманітарними цілями", передають Патріоти Україн...

"Нам ніхто не показував": Зеленський заявив, що Україні ніколи не надавали розвіддані про майбутні напади Росії

понеділок, 5 грудень 2022, 19:26

Міжнародні партнери не надавали Україні розвідувальних даних про майбутні кроки Росії, на основі яких захисники могли будувати плани щодо захисту, передають Патріоти України з посиланням на інтерв'ю президента України Володимира Зеленського Financial ...