"Путін ослаб": Експолковник ФСБ відреагував на відставку відразу п'яти генералів Росгвардії

Президент РФ Володимир Путін одним указом позбавив посад п'ятьох генералів в керівництві Росгвардіі. Такі зміни говорять багато про що. Про це пише російське видання «Собеседник», передають Патріоти України.

Полковник ФСБ у відставці, екс-депутат Держдуми Геннадій Гудков заявив, що указ по Росгвардії з'явився в Telegram-каналі депутата Держдуми Олександра Хінштейна, а не в офіційних джерелах через те, що на це міг вплинути корупційний скандал. А сам Хінштейн, нагадав співрозмовник видання, раніше працював радником у нинішнього глави Росгвардії Віктора Золотова, ставши своєрідним «рупором» відомства.

Настільки масове звільнення Гудков пов'язує з так званою «клановою боротьбою всередині Росгвардії». «Це Візантія, постійні підкилимні інтриги. Там такі люди в керівництві, які весь час борються за «близькість до тіла», — пояснив полковник ФСБ у відставці, додавши, що в цьому випадку діє принцип «не можеш прибрати начальника — прибери зама».

Свого часу цьому частково посприяли розслідування Навального про продовольчі закупівлі Росгвардії, пояснює Гудков. Як стверджує екс-депутат Держдуми, Путін навіть хотів змістити Золотова, але так як став «заручником системи, яку сам збудував», не став ризикувати.

До того ж в нинішній час, коли позиції Путіна ослабли, а частина влади перейшла до силового блоку, російський лідер і зовсім на такий крок не піде. «Можу припустити, минулі наміри змінити силовий апарат і конкретно Золотова налякали кланову систему Росгвардії, і те, що відбувається зараз є відповіддю», — вважає Гудков.


"Україна, Європа і США постійно роблять одну й ту саму помилку, коли мова йде про Росію", - Бабченко

субота, 15 травень 2021, 22:59

Захід постійно намагається проаналізувати дії президента Росії Володимира Путіна, зрозуміти його цілі, проте все марно. Військовий журналіст Аркадій Бабченко вважає, що дії Росії на міжнародній арені неможливо раціонально зрозуміти, а завдання президен...

​"Круглосуточный домашний арест Виктора Медведчука - это скромность и трусость Офиса президента. Ведь если ему объявили подозрение в государственной измене, то о каком аресте может идти речь?!​" - експерт

субота, 15 травень 2021, 22:40

"Круглосуточный домашний арест Виктора Медведчука - это скромность и трусость Офиса президента. Ведь если ему объявили подозрение в государственной измене, то о каком аресте может идти речь?! Если по нему не были готовы выносить адекватных судебных реш...