Путін остаточно поховав російський автопром - виробництво відкотилося на 50 років назад

На тлі повномасштабного російського вторгнення в Україну і введених проти агресора санкцій, виробництво легкових автомобілів в Росії в 2022 році обвалилося до історичного мінімуму, передають Патріоти України.

Як повідомляє російський "Інтерфакс" з посиланням на Росстат, після того, як з країни пішли іноземні автоконцерни виробництво легкових автомобілів обвалилося на 67% до 450 тисяч одиниць.

Найглибше річне падіння виробництва в сучасній російській історії до цього фіксувалося Росстатом в 2009 році. Тоді, в період кризи в світовій економіці і автопромі, було випущено 597 тисяч легкових машин (-59,4% до 2008 року), що свого часу стало найнижчим показником з 1972 року.

"Жодні протестувальники не штурмували будівлю уряду": Вірменія звинуватила росЗМІ у веденні гібридної війни

неділя, 24 вересень 2023, 15:15

Керівник апарату прем'єр-міністра Вірменії Араїк Арутюнян звинуватив російські ЗМІ у розв’язанні гібридної війни проти Вірменії. Про це посадовець написав на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України. «Здається, у гібридній війні, розв’язаній...

Рішення про заборону на імпорт української агропродукції було правильним - президент Польщі

неділя, 24 вересень 2023, 14:27

Польща підготувала транзитні коридори, якими Україна зможе експортувати своє зерно країнам, які його потребують. Проте Варшава залишить у силі свою заборону на експорт. Про це заявив президент Польщі Анджей Дуда в етері TVP1, передають Патріоти України...