"Putin - out!": Біля Білого дому відбувся мітинг на підтримку України

Учасники скандували "Putin – out!" і вимагали конкретних санкцій проти Росії, а також допомоги для України.

Біля стін Білого дому у Вашингтоні в суботу, 8 січня, відбувся мітинг Support Ukraine Now ("Підтримай Україну зараз"), учасники якого вимагали запровадити санкції проти Росії та надати військову допомогу Києву, повідомляють Патріоти України з посиланням на Голос Америки.

Організатори акції закликали визначити конкретні і потужні санкції проти Росії, зокрема проти її газопроводу Північний потік-2, а також збільшити військову допомогу для України.

Про кількість учасників не повідомлено, але серед них є представники української діаспори, американці і громадяни інших країн. Учасники скандували "Putin – out!".

Акція організована на тлі майбутніх переговорів США з Росією, які почнуться 10 січня у Женеві.

Згідно з інформацією заходу у Facebook, організаторами є United Help Ukraine, Український конгресовий комітет Америки, Ukrainian American Veterans, US Ukrainian Activists і члени української діаспори.

Паралельно з акцією на підтримку України під Білим домом проходив мітинг на підтримку Казахстану.

Нагадаємо, у Білому домі заявили, що у США обговорюють можливість запровадження санкцій проти фінансової системи Росії.

Втрати РФ та України на війні: У Міноборони назвали співвідношення загиблих воїнів ЗСУ та окупантів

середа, 29 березень 2023, 21:28

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр розповіла, що співвідношення втрат ЗСУ та окупантів на сході України становить 1:10. Про це вона написала на своєму телеграм-каналі, передають Патріоти України. Ганна Маляр наголосила, що на жаль, в ЗСУ також є в...

Резніков розповів про шанси отримати бойові літаки західних розробок до весняного контрнаступу ЗСУ

середа, 29 березень 2023, 21:09

Для контрнаступу Україна використовуватиме вже наявну зброю і не чекатиме на постачання західних бойових літаків. Про це на брифінгу в Media Center Ukraine – Odesa заявив міністр оборони Олексій Резніков. "Для контрнаступу, звичайно, важливе панування ...