Путін під час нового відеозвернення може оголосити про приєднання захоплених територій України до РФ, названо дату, - британська розвідка

Російський диктатор Володимир Путін збирається виступити перед обома палатами російського парламенту у п'ятницю, 30 вересня. Очільник Росії, ймовірно, оголосить про приєднання захоплених територій України. Однак поразки російської армії на фронті та оголошена мобілізація знижують патріотичну підтримку війни у РФ. Про це у щоденному звіті повідомило Міністерство оборони Великої Британії, передають Патріоти України.

"Існує реальна можливість того, що Путін використовує своє звернення, щоб офіційно оголосити про приєднання окупованих регіонів України до Російської Федерації", - йдеться у повідомленні британської розвідки.

У Міноборони Британії нагадують, що так звані "референдуми", які зараз проводяться на цих територіях, мають завершитися 27 вересня. При цьому російські лідери сподіваються, що будь-яке оголошення про приєднання буде сприйнято як виправдання "спеціальної військової операції" та зміцнить патріотичну підтримку конфлікту. "Це прагнення, ймовірно, буде підірвано зростаючою внутрішньою поінформованістю про нещодавні невдачі Росії на полі бою і значним занепокоєнням з приводу часткової мобілізації, оголошеної минулого тижня", - йдеться у повідомленні.

"Де воїни з Північної Кореї!? Чому строковики не на фронті!?": Соловйов влаштував істерику через західні танки для України і провали армії РФ (відео)

четвер, 2 лютий 2023, 15:27

Неадекватний російський пропагандист Володимир Соловйов вибухнув в істериці через поставки Збройним силам України західних танків. Він здивувався, чому командування країни-терориста РФ досі не створило "антиімперіалістичну коаліцію", передають Патріоти...

"Путіна люблю, "спецоперацію" підтримую": Пенсіонерка з РФ, риючись на смітнику, розповіла про найкращого президента (відео)

четвер, 2 лютий 2023, 14:29

У російському місті Курськ 30 січня випадковий перехожий зустрів жінку в літах, яка порпалась у сміттєвому контейнері. Жінка пояснила, що займається тим же, що й всі інші росіяни, але її все влаштовує і президента РФ Володимира Путіна вона любить і пов...