Путін піднімає градус напруги: Винищувачі НАТО 5 разів за тиждень підіймали через літаки РФ, які порушували повітряний простір

Минулого тижня винищувачі НАТО п'ять разів піднімалися, щоб ідентифікувати російські літаки, які порушили правила польотів у міжнародному повітряному просторі над Балтійським морем. Про це повідомляє Delfi, передають Патріоти України.

"Міністерство національної оборони Литви повідомило в понеділок, що минулого тижня п'ять разів піднімали винищувачі НАТО, щоб ідентифікувати та супроводжувати російські військові літаки, що летіли в міжнародному повітряному просторі над Балтійським морем", - йдеться в повідомленні.

Так, 24 жовтня винищувачі, дислоковані в рамках місії повітряного патрулювання НАТО, ідентифікували Іл-20, який летів у міжнародному повітряному просторі з материкової Росії до Калінінграда. Наступного дня літаки НАТО ідентифікували ще один Іл-20 і два винищувачі СУ-27.

Крім того, 28 жовтня літаки НАТО супроводжували російський Іл-20, який летів у міжнародному космосі з Калінінграда на материкову частину Росії. Того ж дня літаки Альянсу розпізнали ще два російські винищувачі СУ-27, які летіли в міжнародному повітряному просторі з Калінінграда. Потім вони повернулися до Калінінграда.

"Більшість російських літаків літали з увімкненими бортовими транспондерами, без планів польоту, причому деякі з них підтримували зв’язок з регіональним центром управління польотами, а інші – ні", - йдеться в повідомленні.

"Йде потужна боротьба": В ОК "Південь" розкрили, яка зараз ситуація на лівому березі Херсонської області

понеділок, 25 вересень 2023, 9:55

Військові РФ хотіли б збільшити свої резерви на захопленій частині Херсонської області, але не можуть цього зробити. Наразі їм необхідно посилити свої позиції на інших двох напрямках - Запорізькому та на сході, де скоординовані резерви, передають Патрі...

Час "хапати": Місцева влада різко збільшила закупівлі перед ухваленням закону, що забере у них "зайві" гроші на ЗСУ

понеділок, 25 вересень 2023, 9:52

Одразу після ухвалення Верховною Радою закону про вилучення військових податків з місцевих бюджетів у першому читанні, місцева влада різко збільшила об‘єми закупівель, передають Патріоти України. Як свідчать данні на платформі Прозорро, яскравим прикла...