​Путін підвищує ставки: Росія відправляє добровольців для війни проти України, - правозахисники

Основну масу «відпускників» концентрують на донецькому напрямку

Росія відправляє добровольців для війни проти України з різних регіонів своєї країни. Тільки в березні направили 782 людини для участі в бойових діях на Донбасі. Про це повідомляє Східна правозахисна група, зазначають Патріоти України.

Відомо про прибуття добровольців з російських Твері, Воронежа, Уралу, Ярославля. Вони потрапляють в ОРДЛО через Ростов, після проходження медкомісії та визначення постійного місця дислокації (ОРДО або ОРЛО). За даними правозахисників, добровольців посилають в основному на Донецький напрямок.

Раніше правозахисники повідомляли, що окупаційні адміністрації в окремих районах Донецької та Луганської областей готуються до бойових дій. У ОРДЛО почали повномасштабну роботу полігони, де заняття з бойової підготовки з новобранцями йдуть щодня.

Були озброєні і в шоломах: З'явилося відео з камер спостереження під час обшуків у будинку Кличка

вівторок, 18 травень 2021, 16:28

В обшуках у будинку, в якому проживає мер Києва Віталій Кличко, брали участь близько 10 співробітників Служби безпеки України, передають Патріоти України. Під час слідчих дій правоохоронці не заважали заходити в будинок мешканцям (щоб подивитися відео,...

"Смотрите, какая интересная информация. Зеленский смог заработать за год больше, чем Байден. Почему?" - Береза

вівторок, 18 травень 2021, 16:23

"Смотрите, какая интересная информация. Президент США Джо Байден вместе с первой леди Джилл Байден заработали за прошлый год чуть более $600 000. И при этом отмечается, что Байдены заплатили $157000 федерального подоходного налога с эффективной ставкой...