"Путін п'є сильні знеболювальні, які можуть впливати на його психіку": Хто та коли може отримати повноваження приймати рішення замість президента РФ

Погіршення стану здоров'я президента Росії Володимира Путіна визначатиме політику РФ у найближчі 4 роки, а рівень можливостей російської влади реально приховати тільки до початку 2023 року. У такому разі зростає ймовірність переходу можливостей ухвалення деяких рішень в Росії до окремих груп впливу серед силовиків. Про це повідомляє Robert Lansing Institute, передають Патріоти України.

"Рівень можливостей російської влади достатній для того, щоб приховати наявні проблеми зі здоров'ям у Путіна до початку 2023 року. Водночас збільшується ймовірність того, що деякі рішення в Росії переходитимуть до окремих груп впливу", – пише аналітичне видання.

За даними джерел Robert Lansing Institute, Путін може страждати на захворювання хребта, які стали наслідком раніше отриманих травм. І ці проблеми змушують його вживати сильні знеболювальні препарати, які можуть впливати на його психічний і психологічний стан. А з часом симптоми неврологічного характеру стають у нього більш вираженими.

"За такої тенденції їх неможливо буде приховувати в період 2023-2024 років. Цей час припадає на очікування так званого трансферу – контрольованої передачі влади в Росії від Володимира Путіна до наступника", – зазначає видання.

У матеріалі припустили, що найбільш імовірними наступниками російського президента можуть стати представники силового блоку, наприклад, керівник СЗР Росії Сергій Наришкін, або глава ФСБ Олександр Бортніков. Але існує ймовірність того, що влада в Росії перейде до міністра оборони Шойгу, який може створити ізоляцію навколо Путіна і монополізувати владу в державі, виходячи з власних президентських амбіцій.

З архіву ПУ. І пішов кримнашист на кримнашиста: Лоліта Мілявська в футболці "тобі п@зда" попередила Путіна про наслідки репресій проти Навального і десятків тисяч тих, хто вийшов на вулиці (відео)

понеділок, 24 січень 2022, 14:00

Крім того артистка розповіла про своє ставлення до нових законів РФ і застерегла владу від повторення білоруського сценарію напередодні масових мітингів у багатьох містах Росії. У п'ятницю, 22 січня 2021 року, за день до масових мітингів в Росії в підт...

Дати агресору по пиці: Українцям заборонили стояти поруч з символікою РФ на Олімпіаді

понеділок, 24 січень 2022, 13:49

Українські спортсмени, які виступлять на зимовій Олімпіаді-2022 у Пекіні, не будуть публічно спілкуватися з росіянами і перебувати поруч з державною символікою Росії, зазначають Патріоти України. . Представники збірної України отримали спеціальні реко...