
Лідер Китаю Сі Цзиньпін і президент РФ Володимир Путін планують відвідати саміт G20 в Індонезії у листопаді цього року. Про це заявив президент Індонезії Джоко Відодо, пише Bloomberg, передають Патріоти України.
"Сі Цзіньпин приїде. Президент Путін також сказав мені, що він приїде", – сказав Відодо. У четвер прес-служба Кремля повідомила, що Путін обговорив телефоном з Відодо в тому числі підготовку до саміту G20 на Балі, але в цьому повідомленні не згадується, чи буде присутній Путін на зустрічі.
Як зазначає Bloomberg, присутність Сі Цзиньпіна і Володимира Путіна на саміті призвело б до протистояння з президентом США Джо Байденом та іншими демократичними лідерами, які мають намір зустрітися особисто вперше після повномасштабного вторгнення Росії в Україну.
Напад Росії на Україну, який стався невдовзі після того, як лідери Росії і Китаю оголосили про "безмежне" партнерство, призвів до того, що G20 розділилася в питанні запровадження санкцій проти РФ, зазначає видання.
Міністерство закордонних справ Китаю ще не прокоментувало плани Сі Цзиньпіна. Також офіційно коментувати інформацію відмовилися і в Кремлі. Проте один із російських чиновників підтвердив, що Путін наразі планує відвідати зустріч особисто.
Водночас підтверджено, що запрошення взяти участь саміті "Великої двадцятки" раніше підтвердив український лідер Володимир Зеленський. Хоча наголосив, що має підготуватися до зустрічі та зробити "домашнє завдання".
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...