Путін пояснив розміщення російських військ біля кордонів України

Путін пояснив розміщення російських військ біля кордонів України

Президент Росії Володимир Путін пояснив, чому до українських кордонів стягнули російські війська. За його словами, РФ проводить військові навчання на своїй території. Про це він заявив в інтерв'ю NBC.

За його словами, НАТО регулярно проводить військові навчання біля кордону з Росією. Навчання на Алясці, за його словами, проходили недалеко від російської території.

"Уявіть, якби ми направили наші війська в безпосередню близькість від ваших кордонів. Що б ви відповіли?", - сказав президент РФ.

Він пояснив розміщення військ біля кордонів України проведенням навчань. Зазначимо, президент України Володимир Зеленський заявив, що повне відведення російських військ не відбулося, і рівень військової загрози залишається високим.

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.

"Никакой Крымский мост не может изменить реальную географию и историю": Портников прокоментував поразку Путіна із позовом в ЄСПЛ

неділя, 25 липень 2021, 12:46

РФ, подавши перший в своїй історії міждержавний позов проти України в ЄСПЛ, розписалася у власній невдачі з Кримом. Про це повідомив відомий український журналіст і телеведучий Віталій Портников у YouTube-блозі, передають Патріоти України. Портников за...