"Путін помиляється": РФ не втримає окуповані землі "референдумами", у них немає часу і ресурсів, - ISW

Російський диктатор Володимир Путін хоче анексувати окуповані території України, щоб оголосити дії українських військових "нападом на РФ" і таким чином стримувати їхній контрнаступ, передають Патріоти України.

Так звані "референдуми" про приєднання до Росії окупанти призначили на 23-27 вересня. Результати цих псевдореферендумів будуть сфальсифіковані, після чого країна-агресорка РФ спробує незаконно анексувати всі окуповані частини України, і можливо навіть оголосить неокуповані частини Донецької, Херсонської та Запорізької областей частиною Росії. Про це розповіли аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW).

Такі плани Кремля націлені насамперед на внутрішню російську аудиторію. Путін, найімовірніше, розраховує спонукати чи змусити росіян іти на війну, щоб "захищати" нещодавно заявлені території Росії, кажуть аналітики.

Проте російському диктатору не вдасться таким чином врятувати війська РФ від провалу або подальших неуспіхів в Україні. "Він помиляється. Путін не має ні часу, ні ресурсів, необхідних для створення ефективної бойової сили", – зазначають аналітики ISW.

Проте, на думку аналітиків, Путін можливо планує зачекати, щоб побачити результати таких своїх дій, перш ніж йти на ескалацію або звинуватити у своїй поразці "цапа-відбувайла". При цьому у разі невдачі російський президент може назвати "цапом-відбувайлом" міністра оборони Сергія Шойгу і Міністерство оборони Росії.

"Безглузді прохання": Шольц розлютився на політиків у Німеччині за заклики дати Україні винищувачі

вівторок, 31 січень 2023, 9:09

Уряд Німеччини, як і раніше, виступає проти постачань винищувачів Україні. Дебати щодо цього питання слід припинити. Німецькі політики використовують тему з постачаннями бойових літаків не для того, щоб реально допомогти Києву. Тема використовується у ...

На "концерті Кобзона" знов аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 31 січня

вівторок, 31 січень 2023, 8:40

Загальні бойові втрати Росії на ранок 31 січня становлять понад 127,5 тис. осіб. За минулу добу лави "200-х" поповнили ще понад 850 окупантів, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України. Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 31.01.23 орі...