Путін пообіцяв не вбивати Зеленського: Експрем'єр Ізраїлю розповів про перемовини з диктатором на початку війни

На початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну колишній прем'єр-міністр Ізраїлю Нафталі Беннет провів тригодинні переговори з російським диктатором Володимиром Путіним у Москві, після чого зідзвонився з президентом Володимиром Зеленським. Тоді деталі розмов не розголошувалися. Зараз же Беннет розповів, про що розмовляв 5 березня з господарем Кремля, передають Патріоти України.

За словами Беннета, Путін запевнив його в перші дні війни, що він не вб'є Зеленського, передає The Times of Israel. "Я знав, що Зеленський під загрозою, в бункері ... я сказав йому [Путіну]: "Ти збираєшся вбити Зеленського? Він сказав: "Я не буду вбивати Зеленського". "Я повинен зрозуміти, ви даєте мені слово, що не вб'єте Зеленського?". Він сказав: "Я не буду вбивати Зеленського", – розповів експрем'єр Ізраїлю.

Після цього, за його словами, він одразу подзвонив Зеленському і сказав: "Я щойно прийшов із зустрічі, він не збирається тебе вбивати. Він [Зеленський] запитав мене: "Ти впевнений?" Я сказав: "100%. Він не збирається тебе вбивати".

Беннет стверджує, що через дві години Зеленський зайшов до свого кабінету і "зробив там селфі, [на якому український президент сказав] "Я не боюся" і все таке". За словами експрем'єра Ізраїлю, Путін також "погодився не наполягати на роззброєнні України", а Зеленський в тими ж вихідними нібито відмовився від прагнення вступити в НАТО."Все, що я робив [в рамках посередницьких зусиль], узгоджувалося з США", – додав Беннетт.


"Це буде поразка Заходу": Експерт сказав, чому партнери не дадуть Україні програти війну

субота, 25 березень 2023, 9:11

Західні держави не допустять поразки України у війні з країною-агресоркою Росією, адже в такому разі це буде їхньою поразкою, передають Патріоти України. Небезпека того, що Захід просто стоятиме осторонь і не допомагатиме, була з початку повномасштабно...

Українські прикордонники показали відео "демілітаризації" групи окупантів на Луганщині - вцілілі накивали п’ятами (відео)

субота, 25 березень 2023, 8:36

Аеророзвідка Держприкордонслужби виявила російську групу піхоти на Луганщині. Координати прикордонники передали артилеристам Збройних сил України - і ті завдали ударів по загарбниках, передають Патріоти України. Відео відпрацюванняпоказали у Державній ...