Путін порівняв Росію з тигром, на якого нападають шакали "колективного Заходу"

У середу, 21 квітня, президент Росії Володимир Путін виступив зі щорічним посланням до Федеральних зборів. Російський лідер з'явився в московському «Манежі» опівдні. Теми його промови заздалегідь не оголошували. Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков підкреслював напередодні, що основна увага буде приділена внутрішнім проблемам, повідомляють Патріоти України.

Число людей, допущених в «Манеж», через пандемію коронавіруса, обмежили. Тим, хто потрапив на цей виступ, довелося тричі пройти тест на коронавірус: 16, 19 і 20 квітня. Журналістам в прес-центрі роздали захисні маски. А ось в залі переважна більшість сиділа без масок. Розсадження в залі організували відповідно до вимог Росспоживнагляду. Сам «Манеж» піддався ретельній санітарній обробці.

Своє звернення Путін почав зі слів: «Ми маємо справу з абсолютною невизначеністю…». Йшлося про ситуацію з коронавірусом. Практично вся промова Путіна була присвячена щедрим обіцянкам. І це не дивно — адже восени в Росії пройдуть парламентські вибори.

Про зовнішню політику Путін заговорив тільки в кінці. В черговий раз назвав втечу Віктора Януковича з України державним переворотом і порівняв зміну влади в Україні зі спробою усунення від влади президента Білорусі Олександра Лукашенка. Заявив навіть, що і Януковича, і Лукашенка мали намір вбити.

Поскаржився на те, що «колективний Захід» цього не помічає і продовжує свої нападки на Росію. При цьому Путін звернувся до «Книги джунглів» Кіплінга і порівняв РФ з тигром Шерханом, а нападників на неї — з шакалом Табаки. А після цього знову взявся лякати світ зростаючою військовою потужністю Росії, особливо новими видами озброєнь, включаючи ядерну зброю. Очевидно, що такі заяви чітко свідчать про те, що Путін не збирається міняти свою агресивну зовнішню політику.

Мордор вже переплюнув пізній СРСР: В Білорусі, на Донбасі та в Криму більше політв’язнів, ніж було в СРСР 30 років тому - американський дипломат

неділя, 25 липень 2021, 20:05

Про це в інтерв’ю Радіо Свобода заявив тимчасовий повірений у справах США, заступник помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії Джордж Кент, зазначають Патріоти України. "Коли я ще був на стажуванні у Держдепі 33 роки тому, тоді ще існував ...

"Можемо виявити та знищити будь-якого противника": Путін на параді у Петербурзі заявив про "непереможність" ВМС РФ

неділя, 25 липень 2021, 19:58

Його учасниками стали понад 50 суден, 48 вертольотів морської авіації і майже 4 000 моряків особового складу. «В числе ведущих морских держав Россия прошла колоссальный путь развития от скромного петровского ботика до мощных кораблей океанской зоны и р...