
Мер Москви Сергій Собянін оголосив про завершення мобілізації жителів міста на війну з Україною. Він не назвав кількість призваних, але визнав, що "мобілізація стала величезним випробуванням для тисяч московських сімей".
"За інформацією військового комісара м. Москви, завдання щодо часткової мобілізації, встановлені на підставі указу президента та завдання міністерства оборони, виконані в повному обсязі", - написав він.
За його словами, пункти збору мобілізованих закриваються 17 жовтня 2022 року, о 14.00, повістки, розіслані в процесі мобілізації за місцем проживання та підприємствам, припиняють свою дію.
"Мобілізація стала величезним випробуванням для тисяч московських сімей, чиї батьки, чоловіки та сини сьогодні йдуть до діючої армії. Проте виконання завдання з часткової мобілізації стало можливим насамперед завдяки відповідальності, почуттю обов'язку та патріотизму москвичів", - написав він.
Варто зазначити, що квоти Москви та Петербурга у плані кількості мобілізованих були мізерними. І хоча Путін оголосив про закінчення мобілізації ще кілька днів тому, чоловіків у регіонах Росії продовжують викликати повістками до військоматів.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою