"Путін постане перед судом незалежно від думки Росії", - головний прокурор МКС

Головний обвинувач Міжнародного кримінального суду Карім Хан заявив, що президент Росії Володимир Путін постане перед правосуддям у Гаазі за свої вчинені проти України злочини незалежно від аргументів Москви, передають Патріоти України.

Як пише CNN, Хан відкинув припущення, що Путін уникне суду, оскільки Росія не ратифікувала Римський статут. Прокурор послався на долю екс-президента Югославії Слободана Мілошевича і колишнього лідера Ліберії Чарльза Тейлора, які, здавалося, теж втечуть від відповідальності. "Усі вони були сильними та впливовими людьми, проте усі опинилися у залах суду", - підкреслив Хан.

Прокурор вважає нещодавнє рішення МКС історичним, оскільки Путін відтепер перший глава держави, яка є постійним членом Радбезу ООН, якому видали ордер на арешт.

Нова віха вітчизняної дипломатії: Скандальна інструкторка орального сексу приступила до роботи посла України у Болгарії

понеділок, 27 березень 2023, 20:07

Призначена надзвичайним і повноважним послом України в Болгарії Олеся Ілащук, прибула до Софії та взялася за виконання обов’язків. Цю інформацію підтвердив речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко «Європейській правді». . Як зазначається...

Значний удар по кишені: Ціни на електроенергію для населення можуть зрости на 25-30%, - експерт

понеділок, 27 березень 2023, 19:56

Ціни на електроенергію для населення можуть зрости на 25-30%, тому що більші розцінки українці не зможуть платити. Про це сказав директор енергетичних програм "Центру Разумкова" Володимир Омельченко в ефірі телемарафону, передають Патріоти України. "Ві...