Путін потирає руки: Польща довгий час перебуває під прицілом Росії, - спецслужби

Упродовж багатьох років Польща перебуває під прицілом Росії, яка використовує пропаганду та дезінформацію проти країни. Про це у Twitter розповів речник міністра-координатора польських спецслужб Станіслав Жорін, передають Патріоти України.

"Кремль здійснює різні дії, знаменником яких є удар по фундаментальному праву поляків на власну державність та безпеку", — каже Жорін.

За словами представників спецслужб, Москва намагається очорнити Польщу перед західними партнерами.Зокрема Кремль намагається переконати як власне населення, так і світову спільноту, що Польща не має права на суб'єктність, не повинна сприйматися всерйоз своїми союзниками. У Росії переконані, що Польща має бути "сірою зоною" безпеки між НАТО і РФ.

В інтерв'ю порталу TVP.Info Станіслав Жорін також повідомив, що польське суспільство є досить свідомим, тому типово проросійська пропаганда тут не пройде. Проте, дискредитуючи країну перед Заходом, Москва намагається домогтися того, щоб НАТО не розміщувало на території країни свої війська.

Крім цього, Кремль намагається вплинути на поляків, домагаючись погіршення польсько-українських відносин та створює "інформаційний хаос" у зв'язку із перебуванням українських біженців у Польщі.

"На жаль, на захід від Росії є країни, які схильні до пропагандистської діяльності. Ми повинні усвідомлювати це. Наприклад, росіяни проникають в основні ЗМІ Італії", — зазначив він.

До депортації українських дітей Кремль залучив мотоциклетні банди – посол США

неділя, 3 грудень 2023, 23:40

Білорусь бере участь у депортації українських дітей, а до незаконного вивезення залучають недержавні організації. Про це розповіла пані посол США з особливих доручень Бет Ван Шаак під час конференції у Торонто, передають Патріоти України. «Ми маємо інф...

Якщо Путіна не зупинити в Україні, він повернеться за "добавкою" – голова МЗС Великої Британії

неділя, 3 грудень 2023, 22:43

Якщо російського диктатора Володимира Путіна не зупинити в Україні, то він "повернеться за добавкою" і вчинить нову агресію. Про це заявив міністр закордонних справ Великої Британії і експрем'єр Девід Кемерон, передають Патріоти України з посиланням на...