"Путін поважає силу": Ексзамкомандувача НАТО у Європі закликав Захід бути готовим до війни з РФ

Країни Заходу повинні бути готовими до війни з Росією, щоб показати російському президенту Володимиру Путіну всю серйозність своєї політичної позиції, передають Патріоти України.

Держави Альянсу повинні виділити значні фінансові кошти для реалізації завдань колективного блоку безпеки. Найгіршим варіантом є війна з Москвою. Потрібно бути готовими, оскільки Путін поважає силу. Про це заявив колишній заступник верховного головнокомандувача НАТО у Європі Річард Ширефф.

У інтерв'ю BBC він сказав про те, що західним країнам потрібно бути готовими до війни з Росією. Дії з підготовки - це "абсолютно правильний підхід", який повинен показати Путіну "всю серйозність" позиції Заходу.

"Для цього повинні бути виділені значні ресурси, і це має бути зроблено у всьому Альянсі", - зазначив Ширрефф і додав, що Путін може жорстко відреагувати на таку ситуацію.

За його словами, найгіршим варіантом є війна з Росією. Підготовка до найнегативнішого сценарію, ймовірно, стримає дії Путіна, оскільки він поважає тільки силу. "Найгірший варіант - це війна з Росією. Підготовка до гіршого варіанту, швидше за все, стримає Путіна, тому що, врешті-решт, Путін поважає силу", - підкреслив Річард Ширефф.

"За один день міг три рази померти": Окупант поскаржився на реалії війни в Україні і заявив, що прокляв той час, як приїхав в Україну. Перехоплення

неділя, 29 січень 2023, 17:43

Російський солдат по телефону поділився реаліями служби у ЗС РФ у "зоні СВО". Окупант розповів про масштабні втрати серед особового складу його бригади. Про це повідомив Telegram-канал Головного управління розвідки МО України. Телефонна розмова була пе...

"Ніде не прописано": Юрист пояснив, чи будуть повертати в Україну з-за кордону чоловіків призовного віку

неділя, 29 січень 2023, 17:28

У зв'язку з затвердженням нового Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, у багатьох українців, які перебувають за кордоном, постає питання, чи можуть їх примусово повернути до України, переда...