"Путін поважає силу": Ексзамкомандувача НАТО у Європі закликав Захід бути готовим до війни з РФ

Країни Заходу повинні бути готовими до війни з Росією, щоб показати російському президенту Володимиру Путіну всю серйозність своєї політичної позиції, передають Патріоти України.

Держави Альянсу повинні виділити значні фінансові кошти для реалізації завдань колективного блоку безпеки. Найгіршим варіантом є війна з Москвою. Потрібно бути готовими, оскільки Путін поважає силу. Про це заявив колишній заступник верховного головнокомандувача НАТО у Європі Річард Ширефф.

У інтерв'ю BBC він сказав про те, що західним країнам потрібно бути готовими до війни з Росією. Дії з підготовки - це "абсолютно правильний підхід", який повинен показати Путіну "всю серйозність" позиції Заходу.

"Для цього повинні бути виділені значні ресурси, і це має бути зроблено у всьому Альянсі", - зазначив Ширрефф і додав, що Путін може жорстко відреагувати на таку ситуацію.

За його словами, найгіршим варіантом є війна з Росією. Підготовка до найнегативнішого сценарію, ймовірно, стримає дії Путіна, оскільки він поважає тільки силу. "Найгірший варіант - це війна з Росією. Підготовка до гіршого варіанту, швидше за все, стримає Путіна, тому що, врешті-решт, Путін поважає силу", - підкреслив Річард Ширефф.

Великого друга України витуряють з політики: Експрем’єр Британії Джонсон під тиском "суду-кенгуру" склав депутатські повноваження

субота, 10 червень 2023, 6:49

Борис Джонсон подав у відставку з посади депутата, попередивши, що "суд-кенгуру" так він назвав комітет, який розслідує його справу щодо partygate має намір визнати його винним в організації вечірок, які порушували карантинні обмеження, повідомляє Sky ...

Лукашенко хотів ввести війська в Україну, але армія відмовилась – підполковник Сахащик

субота, 10 червень 2023, 6:10

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко збирався у грудні 2022 року віддати наказ про початок вторгнення в Україну. В ефірі "Еспресо" представник Об'єднаного перехідного Кабінету з оборони та нацбезпеки Демократичної Білорусі та засновн...