"Путін повинен знати, чого ми вимагаємо": Шольц пояснив, чому веде переговори з президентом РФ

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що продовжує розмовляти з президентом Росії Володимиром Путіним. Він пояснив це тим, що прямі переговори дуже важливі, особливо під час кризи, "як би важко це не було", передають Патріоти України.

В інтерв'ю DN, Шольц заявив, що не бачить в осяжному майбутньому нормалізації відносин з РФ. Політик підкреслив, що Російська Федерація веде війну проти України, приносячи величезні страждання та руйнування.

"І поки вона не припинить її, не виведе свої війська з України і не укладе мир на розумних умовах, я не бачу можливості навіть почати думати про нормалізацію", – сказав канцлер ФРН.

Коментуючи переговори з Путіним, Шольц заявив, що хоче, щоби повідомлення дійшли до російського лідера безпосередньо і щоб РФ взяла на себе відповідальність.

"Моє чітке послання йому полягає в тому, що його стратегія щодо України не спрацює. Звичайно, це не означає, що Росія час від часу змінює курс. Але Путін повинен знати, чого ми від нього вимагаємо. Ось чому я вважаю, що такі розмови важливі, зокрема і в майбутньому", – сказав Шольц.

Випрацьовуються нові тактики: Як ЗСУ збивають запущені Росією іранські бойові безпілотники

неділя, 25 вересень 2022, 8:00

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат розповів, як українські військові збивають іранські дрони різних модифікацій, запущені Росією. Пряма мова: "Передовсім давайте про день вчорашній, бо він став знаковим у використанні цих (іранських – ред. ) БПЛА… рі...

Режим Путіна може впасти через мобілізацію: Експерт озвучив можливий сценарій

неділя, 25 вересень 2022, 7:50

Протести в Росії через оголошену в країні мобілізацію можуть стати початком зміни влади в РФ, якщо їх очолить "серйозна організаційна сила". Цю роль може взяти на себе Федеральна служба безпеки (ФСБ) Росії. Таку думку в ексклюзивному інтерв'ю "Обозрева...