"Путін повинен знати, чого ми вимагаємо": Шольц пояснив, чому веде переговори з президентом РФ

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що продовжує розмовляти з президентом Росії Володимиром Путіним. Він пояснив це тим, що прямі переговори дуже важливі, особливо під час кризи, "як би важко це не було", передають Патріоти України.

В інтерв'ю DN, Шольц заявив, що не бачить в осяжному майбутньому нормалізації відносин з РФ. Політик підкреслив, що Російська Федерація веде війну проти України, приносячи величезні страждання та руйнування.

"І поки вона не припинить її, не виведе свої війська з України і не укладе мир на розумних умовах, я не бачу можливості навіть почати думати про нормалізацію", – сказав канцлер ФРН.

Коментуючи переговори з Путіним, Шольц заявив, що хоче, щоби повідомлення дійшли до російського лідера безпосередньо і щоб РФ взяла на себе відповідальність.

"Моє чітке послання йому полягає в тому, що його стратегія щодо України не спрацює. Звичайно, це не означає, що Росія час від часу змінює курс. Але Путін повинен знати, чого ми від нього вимагаємо. Ось чому я вважаю, що такі розмови важливі, зокрема і в майбутньому", – сказав Шольц.

Стефанчук пояснив, як Шуфрича можна позбавити депутатського мандата

неділя, 24 вересень 2023, 6:32

Спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук пояснив, за яких умов можна позбавити депутатського мандата звинуваченого у держзраді Нестора Шуфрича. Про це Стефанчук розповів в інтерв’ю Радіо Свобода. . Він нагадав, що механізми для позбавлення депутата ВР ...

Удар по штабу ЧФ ВМС РФ у Севастополі: З’явилося нове фото наслідків з космосу

неділя, 24 вересень 2023, 5:58

У мережі з'явився новий супутниковий знімок наслідків атаки на штаб Чорноморського флоту в тимчасово окупованому Севастополі. Його увечері суботи, 23 вересня, опублікувало Радіо Свобода. На знімку добре видно сліди влучання ракет в центральній частині,...