"Путін програв у будь-якому разі. Він сам себе загнав у цугцванг": Ейдман розповів, як Захід "послав" Росію з ультиматумами

"Путіна послали усно, він не зрозумів, попросив зробити це письмово. Тепер письмово теж послали. Що він далі робитиме? Попросить послати себе на йух мовою глухонімих? Абеткою для сліпих?" - пише у своєму блозі Ігор Ейдман, передають Патріоти України, і продовжує:

"Благатиме Байдена написати це величезними літерами на піску каліфорнійської пустелі так, щоб і з космосу було видно? Чи вимагатиме інтимної зустрічі, щоб строгий американський пан особисто послав його, піддавши перед цим жорстокому пороттю?

Проте наполегливі садомазохістські домагання Путіна сильно набридли американцям, і навряд чи вони продовжуватимуть цю еротичну гру.

Ясно одне, Путіна остаточно послали й, висловлюючись зрозумілою йому мовою, опустили. Він показав себе всьому світу невдалим рекетиром, якого ніхто більше не сприйматиме серйозно. Його давно вважають убивцею і негідником, тепер вважатимуть ще невдахою і боягузом. Образ великого та жахливого лиходія здувся. На його місці опинився жалюгідний старий, який засипає перехожих, що сміються над ним, безсилими погрозами.

Путін програв у будь-якому разі. Він сам себе загнав у цугцванг. У нього тепер є лише два можливі ходи: втертися чи воювати. Велика війна знищить путінський режим, призведе його до економічного, військового, а потім і політичного краху. На самогубця Путін не схожий. Отже, як би він зараз не пижився, йому не уникнути ролі світового "опущеного".

"Усе рухається вперед": Халюк Байрактар розповів, коли буде збудовано завод з виробництва Bayraktar в Україні

вівторок, 3 жовтень 2023, 3:25

Будівництво заводу Bayraktar в Україні, як очікується, завершиться через 1,5 року. Загалом в проєкт планують інвестувати приблизно 100 млн доларів. Про це директор компанії Халюк Байрактар розповів в інтерв’ю "Радіо Свобода". За його словами, між Туреч...

"Відволікти Захід від України": Кремль може атакувати НАТО з несподіваного боку

вівторок, 3 жовтень 2023, 0:30

Оскільки Російська Федерація зазнає невдач в Україні, безпосередня загроза членам НАТО, таким як Польща і країни Балтії, може бути дещо пом'якшена. Ймовірно, новою точкою докладання дестабілізуючих зусиль Москви стануть Балкани. Саме на Балканах розташ...