Зарозуміле Х*йло: Путін пройшов повз і не потиснув руку Майку Пенсу. Що віце-президент США зробив у відповідь (відео)

Примітно, що принц Чарльз заради рукостискання Пенса встав на ноги, а з Путіним вітався сидячи.​

В Єрусалимі стався черговий скандальний епізод, який миттєво взялися тиражувати російські ЗМІ, передають Патріоти України.

Володимир Путін не став вітатися з віце-президентом США за руку, пройшов мимо і сів на своє місце, яке знаходилося поруч з президентом Ізраїлю. Пенс сидів в трьох сидіннях від нього праворуч, поруч з подружжям прем'єр-міністра Ізраїлю.

Відео інциденту було опубліковано в Інтернеті російськими журналістами. Однак трохи пізніше віце-президент США привітав західних лідерів і вирішив простягнути руку і Путіну. "Пенс сам підійшов до Путіна привітатися", - з гордістю повідомляють російські інформаційні агентства. Примітно, що принц Чарльз заради рукостискання Пенса встав на ноги, а з Путіним вітався сидячи.

Хіти тижня. "А был ли Патрушев? Почему приключения Зеленского в Омане не заканчиваются", - журналіст

неділя, 23 лютий 2020, 1:00

"Чуть больше месяца прошло, а оманский вояж Владимира Зеленского по-прежнему не забыт. Прощальный подарок уже экс-главы Офиса президента Андрея Богдана, подтвердивший, что поездка президента не имела официального характера, лишь усилил сомнения и вынуж...

Є дуже підозрілі нюанси: Комітет виборців дав сумнівну характеристику партії Зеленського

неділя, 23 лютий 2020, 0:22

У партії офіційно не працює жодного працівника і немає жодного місцевого осередку зі статусом юридичної особи. Партія "Слуга Народу" залишається переважно віртуальною політичною силою, в роботі якої можлива тінізація. Такий висновок зробив Комітет вибо...