Путін "просто" помилився: Макрон знов тягне Україну за стіл переговорів з Гітлером сучасності

Домовитися з демоном пекла про божу любов. Час цинічних компромісів минув, а французу, котрий звик сидіти на двох стільцях одночасно, схоже зрадило відчуття реальності

Президент Франції Еммануель Макрон вважає можливим проведення мирних переговорів між Україною та Росією щодо закінчення війни. Про це він заявив в інтерв'ю ABC News.

"Я вважаю, що президент Путін зробив величезну помилку, розпочавши цю війну", - сказав Макрон, згадавши Мінські угоди, укладені між Україною та Росією після 2014 року з метою запобігання війні, які порушила країна-агресор.

"Був політичний і дипломатичний процес із залученням міжнародного співтовариства. І він (Путін - ред.) вирішив самостійно, ґрунтуючись на фейковому наративі, сказавши, що НАТО використовуватиме Україну для нападу на Росію, що абсолютно неправильно", - сказав французький президент.

Він також зазначив, що мир, укладений між країнами, має бути стійким: "Хороший мир - це не мир, який буде нав’язаний українцям іншими".

Макрон додав, що сподівається, що Путін буде раціональним щодо припинення війни шляхом переговорів.

"(Путін - ред.) керує, і він керує досить довго… Він знає своїх людей. Я вважаю, що він помилився. Хіба неможливо повернутися за стіл і про щось домовитися? Я думаю, що це ще можливо", - сказав президент Франції.

Нагадаємо, раніше Макрон заявляв, що сподівається на початок переговорів між Україною та РФ найближчим часом. Він вважає, що вони можуть пройти за посередництва Китаю.

Президент Франції також зазначав, що переговори мають проходити на умовах Києва і в той час, коли це буде зручним для України.

Загострення очікується в лютому і березні: Боєць ЗСУ назвав два сценарії наступу Росії

неділя, 5 лютий 2023, 8:40

Розглядаються дві основні версії можливого нового наступу окупантів Росії на Донбасі. Перша - ворог піде на забій, як було раніше. Друга передбачає мінімізацію ризиків з їхнього боку, оскільки росіяни розуміють, що несуть серйозні втрати. Аналіз ситуац...