Путін пускає в розхід: Російська армія щомісяця втрачає в Україні 24 тис. солдатів, - Шольц

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що країна-агресор Росія щомісяця втрачає в Україні 24 тисячі солдатів убитими та пораненими. Про це Шольц сказав під час виступу з нагоди 75-ї річниці конституції Німеччини, повідомляє n-tv.

«Є цифра, яка говорить про 24 тисячі загиблих або важко поранених російських солдатів щомісяця. Все для імперіалістичної манії величі російського диктатора (Володимира Путіна — ред.)», — сказав канцлер Німеччини.

За його словами, Путін порушує чужі кордони, оскільки вважає Україну і Білорусь нібито частинами Росії. Шольц також зазначив, що російський диктатор несе відповідальність за загибель багатьох цивільних людей та українських військових. 25 травня Генеральний штаб ЗСУ повідомив, що війська Росії з початку повномасштабної війни втратили в Україні вже понад 500 тисяч своїх солдатів убитими та пораненими.

"Проблема в тому...": Крамаров оцінив удар новою російською бомбою на Харківщині

субота, 22 червень 2024, 21:36

На Харківщині, в районі Липців, ворог уперше застосував нову авіабомбу ФАБ-3000 М-54 з уніфікованим модулем планування та коригування. Про що це свідчить - пояснив військовий експерт Андрій Крамаров, пише "Обозреватель", передають Патріоти України. "Т...

Путін звільнив генерала ФСБ, який переконав його навпґажитись на повномасштабне вторгнення в Україну

субота, 22 червень 2024, 19:55

Російський генерал Сергій Беседа залишив посаду начальника пʼятої служби ФСБ. Його змінив Олексій Комков, який працював до цього заступником керівника служби контррозвідки. Про це у суботу, 22 червня, повідомило видання "Важные истории", посилаючись на...