
Російський диктатор Володимир Путін прокоментував нещодавні російські удари по українській енергетичній інфраструктурі, заявивши, що вони є відповіддю на удари по російських енергооб'єктах. Про це пише BBC, передають Патріоти України.
«Виходячи з гуманітарних міркувань ми взимку не завдавали жодних ударів. Ми не хотіли залишити без енергопостачання соціальні установи, лікарні тощо. Але після завдання ударів по наших енергооб'єктах були змушені відповісти», – заявив Путін під час зустрічі із самопроголошеним президентом Білорусі Олександром Лукашенком.
Росія інтенсивно атакувала українську енергетику восени та взимку 2022-23 років, у 2023-24 роках атаки на електростанції траплялися, але рідше.
Обстріли електростанцій у 2022 році Путін теж називав заходом у відповідь, тоді у відповідь на пошкодження мосту через Керченську протоку. Так російський диктатор представляє багато своїх дій.
До того ж, за словами Путіна, вражаючи енергетику, Росія також бореться з українською оборонною промисловістю.
До Державна дума РФ внесено законопроєкт, який пропонує повернути в Росії смертну кару, зокрема для осіб, засуджених за корупційні злочини, передають Патріоти України. Ініціатива передбачає розширення застосування найвищої міри покарання, яка в Росії ф...
Росія повністю заборонила ввезення рибної продукції з Вірменії. Відповідне рішення ухвалив Россільгоспнагляд, пояснивши його виявленими порушеннями у двох вірменських підприємств, передають Патріоти України. Як повідомляється, під заборону потрапили ос...