
Знищення ВДК "Новочеркаськ" у тимчасово окупованому Криму привело російського диктатора Володимира Путіна в лють, на півострів масово направляють оперативників для розслідування події.
"АТЕШ" також інформує, що з учорашнього дня по всьому місту йдуть облави на місцевих жителів, у них відбирають смартфони і проводять обшуки в будинках, шукають навідників.
"Повідомляється, що Путін дуже розлючений через знищення ВДК "Новочеркаськ". Видано наказ про покарання сил ППО Криму. Очікується зняття багатьох командирів і відправлення їх на фронт для участі в штурмових групах. Фактично позбавляються від них. Ситуація в росіян складається наступна: крім навідників з числа жителів Феодосії, у окупантів існують проблеми з виявленням крилатих ракет західного виробництва типу "Шторм". Незважаючи на це, військові командири, які відповідають за ППО, доповідають, що в них проблем немає", - заявили партизани.
Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський відреагував на рішення Національного банку України щодо його звільнення. Він вважає, що рішення регулятора про його невідповідність вимогам професійної придатності - нібито спроба поставити на паузу ство...
Українські удари по нафтопереробному заводу в Москві є частиною ширшої стратегії, спрямованої не лише на військові об’єкти, а й на зміну економічної та політичної логіки війни. Про це пише австралійський військовий експерт Мік Раян. передають Патріоти ...