Путін розмріявся: "Яндекс.Карти" перестали відображати межі держав на карті світу

Онлайн-сервіс "Яндекс.Карти" перестав відображати межі між країнами. Кордони регіонів та назви держав зі збільшенням масштабу відображаються у колишньому режимі без змін, передають Патріоти України.

У "Яндексі" такий крок пояснюють "зміною пріоритетів", користувачі мережі ж бачать причину у війні, що розв'язана Росією в Україні. Про це пише ресурс "Код Дурова".

"Онлайн-сервіс "Яндекс.Карти" перестав відображати кордони між країнами. При цьому межі регіонів та назви держав при збільшенні масштабу відображаються в колишньому режимі без змін. Кордони не відображаються як у веб-версії сервісу, так і в мобільних додатках. У мережі користувачі припустили, що зміни сервісу пов'язані із ситуацією в Україні", - пише ресурс.

"Код Дурова" звернувся із запитом у "Яндекс" щодо причин нововведення. Там заявили, що в сервісі Яндекс.Карти вирішили змінити пріоритети, зробивши акцент на природних об'єктах, а не на кордонах держав.

"Яндекс Карти" - це універсальний міський сервіс, який допомагає знаходити організації та місця поблизу, вибирати громадський транспорт та будувати автомобільні маршрути. Це основні сценарії у наших користувачів. Найближчим часом на оглядових масштабах, на яких сервіс не використовується у своїх основних сценаріях, карта стане фізико-географічною. Акцент на ній буде зроблено на природних об'єктах, а не на кордонах держав", - зазначили у пресслужбі "Яндекса".

Там також заявили, що своє завдання вбачають у тому, щоб "відображати світ навколо". У "картину світу" у розумінні "Яндекса" поміщаються "гори, річки, лінії полярних кіл", але там немає місця для кордонів між країнами.

Україна отримає далекобійні снаряди від США: Речник Путіна Пєсков вже відреагував на новину

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:42

У Вашингтоні констатували, що готові надати нашій державі ракети, які мають великий радіус польоту. Водночас Кремль не забарився з відповіддю. У керівництві держави-терористки "попросили" звернути увагу на промову Путіна, де той каже, що начебто Росії ...

Самі зруйнували й тепер "допомагають": Окупанти цинічно похизувалися відкриттям у Сєвєродонецьку "пункту обігріву" (відео)

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:28

В окупованому Сєвєродонецьку Луганської області загарбники відкрили перший пункт обігріву. У місті, яке окупанти зруйнували, перетворивши на місто-привид, залишивши людей виживати без тепла і світла, та ще й замінувавши його по периметру, нелюди влашту...