"Путін розраховує отримати Україну на тарілочці": Експерт висловився про очікування диктатора щодо перемоги

Україна у жодному випадку не припинить воювати, і навіть якщо допомога Сполучених Штатів за Трампа зникне, Європа не зменшить підтримку Києва. Впливовий британський економіст та інвестиційний аналітик Тімоті Еш розмірковує над темою можливості мирних переговорів між Україною та РФ, передають Патріоти України.

"Все ще просувається наратив про те, що Захід неминуче втомиться від України, і все, що потрібно робити Росії – це перечекати. Ця думка, ймовірно, підживлюється зараз подіями в американському Конгресі, оскільки розбіжності в Республіканській партії затримують схвалення останнього великого пакету фінансової підтримки для України. Але незалежно від того, чи вийде це за межі дозволеного протягом наступних кількох місяців, існує думка, що перемога Трампа на виборах наступного року призведе до падіння підтримки України з боку США, і тоді Путіну піднесуть Україну на тарілочці", - пише автор.

Проблема з точки зору Кремля, на думку автора, полягає в тому, що навіть якщо підтримка України з боку США припиниться в разі перемоги Трампа або навіть раніше, скажімо, якщо прихильникам Республіканської партії вдасться зупинити подальшу підтримку України, Росії все одно потрібно буде "нав'язати Україні свою перемогу".

"Це не означає, що українці просто припинять воювати. В перші кілька тижнів війни вони довели, що вміють зупиняти російський військовий наступ, маючи дуже обмежені ресурси. Наразі у них набагато більше високотехнологічних боєприпасів, і важко уявити, що російські танки зможуть швидко прокотитися через Україну до Києва і далі", - продовжив експерт.

"Українці продовжуватимуть воювати, тому що у них немає вибору – їм нікуди йти, адже це їхня країна. І я просто не бачу, як Росія може швидко закріпити будь-яку перемогу – все одно знадобляться місяці, а, можливо, й роки важких боїв, щоб Росія придушила український спротив. І тут важливо зазначити, що навіть якщо підтримка США відійде на другий план, європейська підтримка, швидше за все, не зменшиться, оскільки занадто багато європейських держав усвідомлюють військову загрозу з боку Росії", - заключив Еш.

У Консервативній партії Великобританії бунт на фоні електоральної катастрофи: Харизматичний Борис Джонсон може повернутись до керівництва, – Daily Mail

понеділок, 11 грудень 2023, 9:40

У Консервативній партії Британії назріває розкол. Частина консерваторів виступають за відставку чинного прем'єр-міністра Великої Британії Ріші Сунака і повернення на цю посаду його попередника Бориса Джонсона. Це, на їхню думку, може врятувати Консерва...

Чому союзники затягують постачання зброї Україні: Фейгін вказав на страх Заходу

понеділок, 11 грудень 2023, 9:23

Торік, на хвилі успіхів ЗСУ на Харківщині і в Херсоні, Захід обіцяв надати Україні всю необхідну зброю для завершення війни. Однак, до весни 2023 року, ця концепція докорінно змінилася. Таку думку висловив російський опозиційний політик, журналіст та п...