"Путіне, руки геть від України!". Під посольством Росії у Чехії встановили статую голого Х*йла з крихітним "достоїнством" на золотому унітазі (фотофакти)

У Чехії біля посольства Росії активісти організації Капутін провели незвичайну акцію протесту проти агресивних дій Росії щодо України. Про це повідомляється на офіційній сторінці організації в Facebook, зазначають Патріоти України.

Так, на площі Бориса Нємцова 16 квітня вони встановили золотий унітаз і посадили на нього ляльку, яка схожа на президента РФ Володимира Путіна. Під ногами лялкі був напис голий вбивця. Вони також повісили на ворота посольства Росії в Чехії золоті йоржики.

За словами організаторів акції, таким чином люди висловили протест проти агресивних дій Кремля щодо України та усього світу. Учасники також висловлюють протест проти незаконного ув'язненого опозиціонера Олексія Навального.

«Встановлюючи оголеного Путіна на золотом туалеті, ми хочемо висловити свою підтримку простим людям в Росії і за кордоном, а також солідарність з жертвами путінського режиму. Нинішній режим в Росії грабує її громадян», - йдеться в повідомленні.

Крім цього, акція була спрямована проти чеського уряду, який домовився з Росією про закупівлю російської вакцини Супутник V.


"Ми повинні бути обережнішими сьогодні": Американський дипломат пояснив, чому НАТО зволікає з наданням Україні ПДЧ

понеділок, 17 травень 2021, 0:19

У НАТО, ймовірно, побоюються спровокувати агресію з боку Росії, тому зволікають надавати Україні та Грузії План дії щодо членства. Однак саме невпевненість Альянсу дає РФ "помилкове відчуття, що вона має право постійного вето на євроатлантичне майбутнє...

"Нє всьо так адназначна!": Чеський президент заявив, що "склади у Врбетіце підірвали свої"

понеділок, 17 травень 2021, 0:00

"Чеському президенту Земану виявилось замало масових протестів - він знов взявся озвучувати тези "ГРУ РФ не винна". Мовляв, збройні склади у Врбетіце підірвали свої ж, щоб "приховати нестачу боєприпасів", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на ...